Çocuklar neden eşit değil?

Sizce de bir çocuğun hayatına kastedilmesi felaket bir şey değil mi? Neden bir çocuğun hayalı başka bir çocuğun hayali? Bu minik kalpler neden kırılıyor dersiniz? Onlar sınanıyor desem dini yükümlülükleri bile yok. Akıl bağli değiller. Neden yanii?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• zenginin çocuğu kırılmıyor mu sanıyorsun? imtihan yaşta değil vicdanlarda.. vicdanınızı ferah tutun. hararet yapmasın :/

0|0
    0|0
    • 3ay

Yazdığım yazı da zengin kelimesi göremiyorum?

• 3ay

Olabilir. Umarım öyledir yani.. Görüşünüzü paylaştığınız için teşekkür ediyorum size

• 3ay

muallime hanım güzel ve isabetli yorum yapmış. kulak verin bence. :) rica ederim.

Kızlar Ne Diyor 1

• Hiç bir çocuğa yardım eli uzattın mı?

0|1
    0|0
    • 3ay

Bunun önemi nedir?

• 3ay

Gizlisin. Yani yaptığın şeyi söylesen de ben zaten senin kim olduğunu bilmiyorum. Büyük ihtimalle geçiştirme bir cevap verdiğine göre bu soru da suçluluk duygusuyla sorulmuş bir soruydu. Çünkü dünyadaki mutlu insanlar muhtaç insanlardan sorumludur.
      Şu an apartmanında aç bir çocuk varsa ve senin bundan haberin bile yoksa bu senin ve diğer komşuların suçundan başka bir şey değildir.
      "Komşusu açken kendi tok yatan bizden değildir."

• 3ay

Ben acı çeken her çocuğun vicdanını çekecek kadar düşünüyorum ve elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum.. Çocuklar mutlu olmayı hakeden güzellikler.. Eğer muhtaç bir çocuk görüpte rahat uyuyabilirsem ben bu ihaneti insaniyetime yapmışımdır..

Yükleniyor...