Sayısal im ve Üni de Rahat bir bölüm istiyorum ne onerirsiniz?

Merhaba arkadaşlar , lise son um ve sayısal im. Üniversite de beni fazla zorlamiycak ama en önemlisi (zorlasa bile) sevdiğim bir bölüm olmasını istiyorum. ne onerirsiniz?

Güncellemeler:
Beyler bende herkes gibi isterim İTÜ ODTÜ boğaziçi ama başedemem o yüzden fazla zor olmuycak bir bölüm lazım..
Bilgisayar mühendisliği düşünüyordum kod yazma vs ilgimi de çekiyor fazlasıyla içimde bir hacker yatıyor zaten

0|0
31

En İyi Kız Görüşü

• Sağlık alanı

0|1
    0|0
    • Düşünmüyorum aslında sevdiğim bir bölüm olmalı az maaş alıp insanları çekmek zor benim için her ne kadar dıştan iyi olsamda içimde dayanamam artık insanları çekmeye başka önerin ne güzel ablam?

• Olmazsın iyidir orası

• Tamam teşekkürler

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer iyi bir gelecek hedefliyorsan üniversite zorlayacak illa ki

0|1
    0|0
    • Tamam da elimden bu kadarı geliyor kendimi biliyorum olmayacak bir şeyi defalarca zorlamak aptaliktir demiş Einstein hakli
      .

• Mekatronik olabilir mekatronik okuyup ya donanıma yönelir genelde insanlar ya yazılıma

• Tamam dusunucem tesekkurler

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Senin ne sevdiğini bilemem ama sayısalcı olduğuna göre matematik seversin sen, ekonomi maliye gibi bölümler tercih edebilirsin bence.

0|0
    0|0
    • Yok be kim sever matematiği olabilir parayı severim yazdım bunu bir kenara

• Evet bence de vaktimiz azalıyor. Rica ederim istersen özelden de yazabilirsin daha çok yardımcı olabileceğim bir konu varsa.

• Evet aslında var mesaj atabilir misin levelim dusuk ben atamiyorum sana

• Saglik ya da muhendislik

0|0
    0|0
    • Hangi mühendislik sence ve. Neden

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...