Sayısal im ve Üni de Rahat bir bölüm istiyorum ne onerirsiniz?

Merhaba arkadaşlar , lise son um ve sayısal im. Üniversite de beni fazla zorlamiycak ama en önemlisi (zorlasa bile) sevdiğim bir bölüm olmasını istiyorum. ne onerirsiniz?

Güncellemeler:
3ay Beyler bende herkes gibi isterim İTÜ ODTÜ boğaziçi ama başedemem o yüzden fazla zor olmuycak bir bölüm lazım..
3ay Bilgisayar mühendisliği düşünüyordum kod yazma vs ilgimi de çekiyor fazlasıyla içimde bir hacker yatıyor zaten

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Sağlık alanı

0|1
    0|0
    • 3ay

Düşünmüyorum aslında sevdiğim bir bölüm olmalı az maaş alıp insanları çekmek zor benim için her ne kadar dıştan iyi olsamda içimde dayanamam artık insanları çekmeye başka önerin ne güzel ablam?

• 3ay

Olmazsın iyidir orası

• 3ay

Tamam teşekkürler

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer iyi bir gelecek hedefliyorsan üniversite zorlayacak illa ki

0|1
    0|0
    • 3ay

Tamam da elimden bu kadarı geliyor kendimi biliyorum olmayacak bir şeyi defalarca zorlamak aptaliktir demiş Einstein hakli
      .

• 3ay

Mekatronik olabilir mekatronik okuyup ya donanıma yönelir genelde insanlar ya yazılıma

• 3ay

Tamam dusunucem tesekkurler

Kızlar Ne Diyor 2

• Senin ne sevdiğini bilemem ama sayısalcı olduğuna göre matematik seversin sen, ekonomi maliye gibi bölümler tercih edebilirsin bence.

0|0
    0|0
    • 3ay

Yok be kim sever matematiği olabilir parayı severim yazdım bunu bir kenara

• 3ay

Evet bence de vaktimiz azalıyor. Rica ederim istersen özelden de yazabilirsin daha çok yardımcı olabileceğim bir konu varsa.

• 3ay

Evet aslında var mesaj atabilir misin levelim dusuk ben atamiyorum sana

• Saglik ya da muhendislik

0|0
    0|0
    • 3ay

Hangi mühendislik sence ve. Neden

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...