Bu kadar cehalet ancak eğitimle mi mümkündür?

Bazen öyle diplomalı insanlar görüyorum ki, içimden "bu kadar cehalet ancak eğitimle mümkündür" diyesim geliyor!

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Bazen okumakta çare değil çünkü gerekli olan bilgi ve asalet okulda mümkün değil

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• cehalet başka bir kavram. şu anki toplum cahil değil tamda türk gibi...
    türkler bu yüzden avrupada sevilmiyor.
    bu ülkenin cahilleri aziz sancar, mustafa kemal atatürk gibi değerli isimlerdir.
    çünkü onlar bu topluma bir beden fazla...
    yani cahil kelimesi toplumun normlarını bozan kişiyi tanımlamada kullanılır...
    senin dediğine gelince evet ülkede zaten bozuk olan ahlak anlayışı daha da bozuldu... ve bozulacakta...

0|1
    0|0
    • 2ay

Şimdi sen toplumu yerdin, O değerli şahsiyetlere değer verdin... Olaya tersten girdin sanırım... :) Gece gece algılarım kapalı da... Doğru mu anladım ben?

• 2ay

evet.
      cehalet kıyaslama ile elde edilir.
      bu ülkeye vahabiler gelse türkiye nolur sence?
      vahabiler türk toplumu için tehlike değil mi?
      gerçi tayyip koca ülkeyi araplaştırdı. her yerde türbanlılar var.
      bakıp bakıp yahu ben suudi arabistanda mıyım diyorum kendime...

evet islamdan nefret ediyorum
      yeryüzünde bu kadar fazla çelişkili bir din yok. ve islam şiddete en yatkın din...
      muhammed denilen ruh hastası dünyaya böyle bir bela armağan etti.
      satanizmin kardeşi islam!

• 2ay

Hmm... Dini konularda sohbeti sevmem... Evet, Tayyip ülkenin içine etti kardeşim... Doğru bu! Devletin her mekanizmasını yalakalar oluşturuyor... Eğitim sistemi berbat... Düşünebiliyor musun? İmam Hatip Fen Lisesi açıldı? :) Başörtülü polis! :)

Bu ülkenin insanı da aptal! :) Kıçında şalvar, kafasında takke ve yüzünde 7 tutam sakalla demokrasi meydanına gitti millet. :) Lan senin ne işin var demokrasiyle? :) Nöbet tutacakmış! Senin elinde yeşil bayrak olması lazımken laik düzenin, demokrasinin nöbetini tutmaya gittin! Ulen, sistemin yıkılmasını istemen gerekirken!!! :) Bu ülkenin insanı koca bir aptal! :)

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 3

• Akillik okumayla olmazki ;))

0|1
    0|0
  • Okumak iyidir ama okumak sadece diploma almaksa orda başlar cahillik
    çağımızın en büyük cahili diploma almayi eğitim sananlardir...

0|1
    0|0
  • Bubser eğitimimi kötülüyorsunuz? İyi eğitim cahip koyunlarla başbaşa kalın

0|0
    0|0
    • 2ay

Kalavye bozuk bida yaziyom:
      Bu sefer eğitimimi kötülüyorsunuz?

• 2ay

Eğitim sistemi! Eğitim!

Yükleniyor...