Aynaya bakınca ağlayasım geliyor?

Ağlayasım geliyor işte, güzel değilmişim gibi ve kimse beni beğenmezmiş gibi... Değersiz hissediyorum. Ne yapacağım ben? Keşke güzel olsaydım. Önemli olan iç güzellik falan da değil! Kimse benim kalbimin güzekliğine bakmadı çünkü! Öyle olsaydı şu an ağlıyor olmazdım!

0|1
11|18

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaş her insanın bir dengi vardır ne diye eşsiz görüyorsunuz kendinizi. türkiyedeki kızların %90ı çirkinim diyor. bakın bu bile çirkinlik konusunda tek olmadığınızı gösterir. yanlış anlamayın çirkinsiniz demiyorum. bu konuda tek değilsiniz. uzattıkça sıvıyorum özür dilerim ama amacım moralini toparlamak

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kendini sevmediğin sürece kimsenin seni sevmesini de bekleyemezsin, kendine senin davrandığın gibi davrananlar aşırı itici gelmiştir bana çünkü, çoğu kişiye de öyle. O yüzden mağdur edebiyatını bırakıp herkesin aynı tipten hoşlanmadığını anlama zamanınız gelmiş.

2|0
    0|0
    • 3ay

İnsanlara kendimi çirkin buluyorum demiyorum, içimde yaşıyorum bu duyguyu. O yüzden bu yönden itici bulduklarını düşünmüyorum. Herkes "güzen vücudu olan güzel insanlardan" hoşlanır.

• 3ay

İsteyince düzelir, hepsi senin elinde. Çünkü davranış-duygu sıralaması yok bizim sandığımız gibi. "O bana bakmadı, ben çok üzüldüm" değil yani, o ikisinin arasında bir de "düşünce" var. "O bana bakmadı, ben kendimi çirkin hissettim ve üzüldüm" gibi bir sıralama var. O aradaki düşünceyi bulup düzeltir isen duygular da düzelir.

• 3ay

Teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 17

• Ne olursa olsun oyle dusunme ya seni kendin gibi sevecek biri karsina cikacak tabi fazla uzulme gonlunu rahat tut

1|0
    0|0
  • gorelim once

1|0
    0|0
  • Tabiki iç güzelliğe bakmaz dalağınlamı sevişcem ben iyi insan olup olmaman hiç bir erkeğin umrunda bile değil ama taş gibi karı ol laylaylom önde gideni ol senden iyisi olmaz

1|0
    0|0
  • Hayatta daha ne kadar büyük ağlanıcak şeyler var sen şükret derdinin o olduğuna bence, keşke öyle basit acılarım olsaydı.

1|0
    0|0
  • Önemli olan seni olduğun gibi seven birinin olması. bu karşılıklı tabi sende karşıdakini öyle seveceksin. Kendini başkaları ile kiyaslamayi bırak ve kendini sev. Dünyanın ne güzeli biter ne yakışıklısı.

1|0
    0|0
  • Ağla ozaman firuze.

1|0
    0|0
  • Öncelikle kendini seveceksin başkalarının seni sevmesi sonraki plan öz güvenini yüksek tutacaksın yüksek derken egolar değil karıştırma sakın

1|0
    0|0
  • Sen aynaya bakınca ağlarsan sana bakınca kim gülümser

1|0
    0|0
  • aaaaaa yazıııık :D fdgdfg
    ağlama omuzu istersen bunu sağlayabilirim

1|0
    0|0
  • Seni de seven olur rahat oll

1|0
    0|0
  • Bende yalnizim benide anlayan yok. 😢 Ama bu tipten kaynaklanan bisi degil iste. Nasip isi

1|0
    0|0
  • yanlış kişilerle tanışmışsın

1|0
    0|0
  • Kalbinden baahset sen ne ypacaksn dis guzelligi

1|0
    0|0
  • Bende oleyim

1|0
    0|0
  • Bende öyleydim bir zamanlar sonradan yakışıklılaştım zamana bırakmalısın bence 😀

1|0
    0|0
  • Napalım para toplayıp estetik mi yaptıralım sana?

0|0
    1|0
    • 3ay

Sadece duygularımı paylaşmak istedim çünkü içime sığmıyor artık. Ters cevaba lüzum yok.

• Ne yapalım sen de ev kal alla alla çirkin.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Güzellik kavramı ülkeden ülkeye değişen, sadece bir kavram, bir kelimeden ibarettir. Kimseye kendini 'ay ben güzelim!' diye de sevdiremezsin güzelim. Birkac lafın, gülüşün, ne bileyim hal ve tavırların, sempatiklik bile seni güzellik kavramından ileriye götürebilir.

1|0
    0|0
  • Güzellik dediğiniz ne ki? Bir kazaya bakar. Bir yaşlanmaya bakar. Hepsi bir bakmışsın silinip gitmiş. Neye yarar peki o güzellik. Tanıştığın o insanlar seni güzel bulmuyor diye mi sen çirkin ve değersiz oldun? Hayır aslında sen kendi değerini bilmediğin için insanlar sendeki değeri sendeki güzelliği göremedi. Sen gerçekten güzel olduğunun farkına ne zaman varacaksın?

1|0
    0|0
  • Güzel olmadığını sanman seni dahada güzel yapıyor

1|0
    0|0
  • o zaman gül

1|0
    0|0
  • Haklısın kardeş dış görünüş önemli. Aynaya bakma mutsuz olacaksan.

1|0
    0|0
  • Benimde 😢

1|0
    0|0
  • yuh artik

1|0
    0|0
  • canım o bendede oluyo bazen aslında güzelizde aynaya çok bakıyoruz :/

1|0
    0|0
  • gerçekten başkası için kendi canını üzmeye değer mi? madem ki onlar seni sevmiyo sen niye onlar için şu an ağlıyorsun? ben beni sevmeyenleri ben asla sevmem unutma her insan bir dünyadır başkaları için dünyanı gözyaşları altında birakmaya değmes bwence helee ki o sana değer vermiyorsa hiç üzülme
    ciğeri beş para etmez insanlar a takmamak için umursamayı öğrenmen gerek
    ayrıca eğer onlar sadece dış güzelliğe önem veriyorlarsa gelip geçicidir zaten onlar
    sakın üzülme biraz özgüvenini yerine getir örneğin en çok ne yapmayı seviyorsan ve hangi konularda iyiysen onlar üzzerinde yoğunlaşmayı dene meselaaaa eğer resime yeteneğin varsa neden gidip bir sanat kursuna yazılmıyorsun kendine özgüvenin gelsin
    hem bir de şöyle düşün sadece ambalajı iyi olanlar ne yapsın emin ol onlar hiç bir işe yaramaz boş beyin olmasın yeter ki
    sen sen ol sakın ÜZÜLME hiç birşeye değmez bnce

1|0
    0|0
  • oyle düşünmemelisin. guzellik goreceli bir kavramdir

1|0
    0|0
Yükleniyor...