Çok moraliniz bozuk?

Moraliniz çok bozuk.. eski sevgililer hayat falan moralinizi bozuyo.. ve konusacak kimseniz yokken kime içiniz i döker siniz? Dert ortaginiz her zaman var mıdır?

0|0
5

En İyi Kız Görüşü

• Hayır yoktur.. aslında kimse anlattıklarınıza üzülmez kendinizde kalsın :/

0|0
    0|0
    • 3ay

kimse anlattiklarimiza üzülmez.. ama içinizde kıyametler koparken disardan bakinca sesiz durmak zor degil mi

• 3ay

Teşekkür ederim en iyi görüs secmissin :)

• 3ay

evet 😊😛günaydın. görüşün guzeldi ki arkadaşım😉😊

Kızlar Ne Diyor 4

• Genelde en yakın arkadaşıma anlatırım ama zamanın anlatacak kimseyi bulumadigim zaman güzel bir müzik acar sigarami alir duygularimi hissettiklerimi defterime yazardim

0|0
    0|0
    • 3ay

en yakin arkadasin varsa ne mutlu sana. ama aslinda kimsen yok derken senin sevdigin ya da seni seven kimse yoksa yaninda. içinizdeki firtilanaliri nasil dindircek ki yazmak.. ben sinirden kalemide kirarim.. müzik olur ben arabayla çıkarım yola tabi muzikte vardir.. devam ama hüzün nyine azalmaz😳😢

• Var 😄

0|0
    0|0
    • 3ay

kim var peki kim o kişi?😕😕

• Dökmem kimseye

0|0
    0|0
    • 3ay

hmm. içine mi atarsin bütün hzunlerini.. oysa ki benim dertlesecek kimsem yok çevremde..

• yazmak iyi gelebilir

0|0
    0|0
    • 3ay

tamm olarak neyi yazicaz ki.. üzüntü kağıda nasil dökülür kelimeler anlatirmi icinde yaşanılan acıyı tam olarak

• 3ay

içinizden ne gelirse yazın. karşınızda biri var gibi

• 3ay

aslında yazmak yerine karşımda gercekten beni anlayabilecek bir insan olsa.. konusmadan da dursa o bile iyi gelebilir belki

Yükleniyor...