Suriyeliler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ya bence iyi insanlar tabiki türklerde olduğu gibi suriyelilerin de aralarında kötüleri vardır ama mesela biz evi yeniliyoduk eski eşyalarımızı onlara verdik bizim eski diye atıcaklarımızı birsürü dualar ederek mutlu olarak aldılar bence türk kürt suriyeli ayırt etmeden bu ülkede yaşayan herkese iyi davranmalıyız ya bir insanı mutlu etmekten daha güzeli yok bence kim olursa olsun

1|0
10|11

En İyi Kız Görüşü

• Çingenelerimizden daha iyiler...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Helal olsun...

1|0
    0|0
  • bnde gecen götürdm birinin hanımı hastydı hastneye gtrebilrmyz senın arabyla dedi tm dedim gece kanuni sltn sülymana gtrdk

0|0
    0|0
  • Geçen birisi sevgilime laf söyledi anasının amini siktim karakola girince de ben suçlu noldum. Yok neymiş onlar misafirmiş oymuş buymuş severim öyle misafiri

0|0
    0|0
  • hepsini tek tek..

0|0
    0|0
  • Boş belesciler

0|0
    0|0
  • suriyeliler iyide kürtleri sevmem hiçbir zamanda kardeş olmadık onlarla

0|0
    0|0
  • almanyadaki türklerden farkı yok

0|0
    0|0
  • hic bisey düsünmüyorum , yaptiginiz iyi bisey ayrica

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• N iyisi ya Suriye olan yerlere yaklaşmıyoruz bütün insanları rahatsız ediyorlar ve ağızları çok bozuk. Ayırt eden biri değilim ama mümkünse ben almayım.

0|0
    0|0
    • 2ay

doğrudur belki de biz küçük yerde yaşadığımız için iyileri denk gelmiştir

• 2ay

Hep aynı iyisi denk gelmiştir ulan şu azgın pezevenklere yüz veriyorlar bir de

• iyi insanlar kardeşimde nankörler zaten Osmanlı da sırf bu yüzden azınlıklar yüzünden onlara verdiğimiz haklar yüzünden hadlerini aşıp isyan çıkartmadılar mı? kimi kandırıyoruz ki bize en çok zarar veren kişiler bir zamanlar alıp yaralarını sardığımız hoşgörümüzle karşıladığımız bu insanlar düze çıkınca nedense yapılan her iyilik verilen her hak yetersiz değersiz geliyor !

0|0
    0|0
  • Onların yaşadığını bir gün bizde yaşayabiliriz Allah korusun o yüzden empati kurmak lazım

1|0
    0|0
  • İnşallah ülkeleri terorden temizlenir de giderler kendi ülkelerine. Bazıları gercekten iyi falan ama insanın kendi vatani gibisi olmaz

0|0
    0|0
  • iyiside var kötüsüde

0|0
    0|0
  • Allah yardımcıları olsun ne düşünebiliriz ki

0|0
    0|0
  • bisey dusunmyrm

0|0
    0|0
  • Gelmemelilerdi