Yardım edin bana çok zor durumdayim lutfen?

Ben 24 yaşında universitemin son senesini yasayan maddi durumu kotu olan bir kizim. Ustelik kendimi bildim bileli kadinlardan hoslanirim. Yani bazilariniz bunu hastalik gibi gorebilir ama benim uc senelik iki senelik ciddi iliskilerim bile oldu. Neyse konu bu degil. Hem maddi durum icin hemde dugun dernek gorelim diye ailem cok baski yapiyor. Tam bu sirada karsima beni deli gibi seven cok zengin ve ustelik karakteri de duzgun biri cikti. Tek derdi benimle evlenmek ama ben korkuyorum istemiyorum ama maddi durumum yuzunden mecburum. Sizce ne yapmaliyim evlilik nasil birsey sevmeden istemeden evlenilirmi ustelik cinsel tercihim baskaysa. Bana verdigi vaatler iste benim icin spor salonu acicakmis ogrenmis bir yerden hayalim oldugunu baslamis bile islemlere bilmiyorum ne yapicam

Güncellemeler:
3ay Bir yanim da diyorki ilerde pisman olursam aile cocuk istersem bu firsat birdaha gelmeyebilir

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Eş hayat arkadası olmanda bı sakınca yok ancak cınsel tercıhınn karsı tarafı nasıl etkıler işte onu bilmiyorum şahsen bnde bir ayak fetişistıyım yasım 25 artık aile arkadas cevresi evlilik hazırlıları yapman lazm falan desede işin iç yüzünü düşününce korkuyorum tamam huy olarak anlayışlı birymdir sakinimdir olayları idare etmesini alttan almayı iyi bilirim ancak cinsel olarak kesin çocuk isticek ve ben normal ilişkiden zevk almıyorum illede ayaklarn altında ezılcemöpcem falan bunu gerdek gecesi öğrenen kızcagız beni döve döve öldürse haklı ama bn buyum napim

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Cinsel tercihin başkaysa nasıl evliliği yürütmeyi düşünüyosun? Adam illaki anlıcak durumu para için hergün miğden mi bulansın?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• daha ne istiyorsun, başka hayallerinide paylaş...

0|0
    0|0
  • eşcinsellik diye bir sorunu hayatının kararlarını bile etkileyecek hale getirmiş olmanız başka bir saçmalıktır. eşcinsellik tercih değildir sapıklıktır!

0|0
    0|0
  • kaçırma bence bu fırsatı gerekirse ileride boşanır parasını alırsın.

0|0
    0|0
  • E sen lezbiyensin. Erkekle nasıl evleneceksin?

0|0
    0|0
  • Kacirmaaa salondan lezolarr bukursunnn

0|0
    0|0
  • Durust olacaksin sevmedigini/istemedigini soyleyeceksin karsindaki anlar ve cekilir

0|0
    0|0
  • merhaba tanışmak isderim seninle

0|0
    0|0
  • bundan iyisi Şamda kayısı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• gerçektn nasıl mutlu olacaksan öyle yap daha sonra hiçbişi den pişman olma bnce

0|0
    0|0
  • Evlen gitsin ya ne olacak seversin zamanla

0|0
    0|0
Yükleniyor...