Kapat

Tipim ve vucudum ozguvenimi bitiriyor yardımcı olur musunuz?

Arkadaşlar başlıkta yazdığı gibi tipim ve vucudum kendime olan güvenini yiyip bitiriyor. Aslında geçen sene hem yüzüm iyiydi hem de vucudum fena sayılmazdı. Ama kendime bakmadim her hafta bazen haftada 2 kez pizza kola cips çekirdek dondurma vsvs depresyon gibi birşey girdim ama çok büyük keşke depresyon olsa da çıkabilmek mümkün olsa. Bunun nedenleri var ama bu sorun için önemini yitirir. anlatmiycam kısaca. Her neyse kendime biraz cekinduzen vermek istiyorum resim atardim ama istemiyorum kötü yorum almak istediğim için değil sadece istemiyorum sizde neler yapmam lazım biraz kendimi ön plana çıkarmak için yardımcı olursanız benim iicn iyinolur

Güncellemeler:
Bu arada son senem kolej de okuyorum ama tam kolej havası gibi değil zaten zengin de değiliz bir dershanenin koleji işte öyle dusunu n şehir dışına yakın kendi binası büyük okul yekhane vs var aklınızda canlansin diye dedim doğa vs koleji gibi değil ama anladinjz işte ortam oyle
Ozguvenimi susuyor çünkü bn bu değilim son senem yemin ederim derslere bile odaklanmiyorum

0|0
11

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Tamamını okumadım ama direk diceğim şey spor yap özgüven kasarsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...