Kadın-Erkek eşitliğini savunuyor musunuz , bu duruma cevabınız ne?

Kadınların eşitlik eşitlik diye kendilerini sürekli haklı duruma çekip , suçsuz olmadığı halde haksız duruma düşen bir kardeşimizin artık sabrının taşması ve içini dökmesidir bu yazı.

- bundan böyle beni sinirlendiren kadınlara da vurucam sonuçta siz de bizim kadar güçlüsünüz ve eşitiz dimi

- bundan böyle kadın diye otobüste yer vermicem sonuçta ikimizin de totosu var ilk gören otursun kardeşim

- bundan böyle normal nasıl konuşuyosam öyle konuşcam sonuçta eşit olduğumuz için alınmazsınız size istediğim kadar sövebilirim demek oluyor bu

- bundan böyle otobüste kaşarın teki bana totosunu dayadığında taciz var diye bağırcam sonuçta benim şeyime dokundun ve özel alanıma girdin

Anlıyacağınız gibi kardeşlerim kadın-erkek eşit değil kadınlar hep toplumda torpilli taraf olmuştur. Hep ayrıcalıklı oldular ve buna rağmen kadın - erkek eşitliğinin olmadığını ve erkeklerin toplumda daha üstün olduğunu söylediler. Unutmayın hiç bir erkek gelip biz kadınlardan üstünüz demedi diyenler de şeref sizin önde gidenidir. Bunu siz uydurdunuz ve olmayan bir şeyi siz var ettiniz. Bari eşitlik istiyorsunuz alın size eşitlik

Güncellemeler:
Eşitliği savunanları işte böyle çökertiriz :D
Kızlar egolu , kendilerini beğenmiş pslik varlıklardır uzak durulması gerekir

0|0
30

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Seni sinirlendiren erkeklere vuruyor musun? Keşke biraz medeni olabilseniz...

0|1
    0|1
    • Ben değil bir arkadaş söylemiş bunu?

• o zaman eşitliği savunmuş olmuyorlar işte mk?

• Eşitlik adını vermesinler o zaman aammkkkk :D

• kadınlar hep ustundur eşitlik söz konusu bile değil bence

0|0
    0|1
    • Kadınlar üstün falan değil uydurma bir yerinden

• Önyargı değil bu her taraf egolu kız dolu haliyle herkesi öyle sanıyoruz :o İyi günler

• sanmayan erkeklerde var, egolu olmayan kızlarda var sadece biraz farklı Bakabilmek gerek.

• Kadın erkek eşitliğini çok yanlış anlamışsın sen

0|0
    0|0
    • Eşitlik kelimesinden çıkan anlam bu , o zaman başka bir kelime verin savunduğunuz şeye :o

• kadınsınız diye totonuz kalkmasın , el üstünde tutmayacağız sadece gerekli eşitlik davranışları olacak

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...