Para vermezsem icralik olucak?

Abim para vermezsem icralik olucak versem istediklerrimi yapamicam ne yapayım 1300 lira maaş ile çalışıyorum sonra tüm ay 300 Lira ile kalıyorum evde aşağılanıyorum hep ne yapicam ben unutmadan benim de borcum var?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Ek iş bulabilirsin boş vaktin varsa

0|0
    0|0
    • 3ay

O bulsun ya valla vakit de yok ki

• 3ay

E ne yapayım yani ne demek istedin?

• 3ay

Karar senin yani , abin sana fedakarlık yapıyorsa sende ona yardım et

En İyi Erkek Görüşü

• Bak güzel kardeşim abin zorda malum evdekilerin seni hor görmesine aldırma..
    İyilik yapan iyilik bulur insanlardan olmasada allah verir karşılığını..
    Böyle bir olay gecti başımdan karar vermene yardımcı olur..
    Ailem büyük abimi evlendirme kararı aldı ben ve benden küçük kardeşimden hiç fikir almadılar hatta bişey dediğimiz zaman abim icin o işini bilir dediler susturdular velhasıl allah iste muhtac etti onları bize..
    Düğüne 20 gün kaldı benden 2 yaş büyük olan evlenecek olan abimin isleri ters gitti bu işe kalkışan ablam ve diğer 2 abimde evlenecek olan abimi yalnız bıraktılar düğüne sayılı gunler var cepte para kalmadı yaptıkları planlar boş çıktı evlenecek olan abime cephe aldılar o isini bilir diyenler..
    Batan gemiyi önce fareler terkeder...
    bir akşam evlenecek olan abim oturmus kara kara düşünüyor..
    kücük kardesimide aldım bankaya gdp 22 bin lira cektim kredi kck kardesimde 7 bin lira attı önüme araba alacaktı topluyordu para..
    bunlar bir akşam yine abime saydırıyor kapıdan içeri cüneyt arkın edasıyla bir giris hepsine bastım kalayı ne abi ne abla evlenecek abimi aldm bu yana çkardm desteyi takma kafana bu iş bende dedim..
    yaptığım iş için pişman degilim hatta mutluyum kardesimle evlenecek olan abimde senet var onu alp bankann borcunu kapatacam..
    ablam ve diğer iki yüzlü kardeşleride sildim defterden..
    sen yap iyiliğini...
    derim. m

0|0
    0|0
    • 3ay

Cidden emek sarf edip yazmissin eksik olma

• 3ay

Düşene bir tekme atma el uzat kardesim kısaca bu insanlık ölmesin 😊

Kızlar Ne Diyor 1

• Herkes kendi borcunu ödesin.

0|0
    0|0