Babam cidden sorunlu bıktım?

Babamla hiç baba kız ilişkimiz olmadı. Doğru düzgün sohbet bile etmeyiz basbasa hic oyle yakın olmadık. Zaten ne zaman birlikte otursak didişiriz babam kavga çıkartır. Yine oturuyorduk annem işe başladı gratiste , konuşuyoduk.. Ben de zamanında 4 ay çalıştım mağazacılıkta biliyorum bu isleri. Sen cok biliyomuş gibi konusma dedi babam. Ben de sen çok mu biliyosun baba mağazada mı çalıştın dedim. Başladı bağırmaya sen kimsin karşımda ben kaç senedir çalışıyorum. S*ktir git dedi. Ben de anne gidicem görürsünüz o zaman dedim. Sana öyle bir beddua ederim ki dedi babam olucak herif. hadi ordan git dedi kızına ya. bir baba nasıl böyle laflar edebilir

Güncellemeler:
3ay Hadi oradan diye çevirniş s*ktir git dedi bana

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Benim de babam alkolikdi, bütün gün kavga çıkartırdı, hiç olmuycak şeylerden saatlerce kavga ederdik. Sana sadece tavsiyem sabır etmen ve Allah'dan sabır ve selamet dilemen olucak. Kısa zamanda sonuç alamazsın ama uzun vadede gerçekten selamete çıkarsın. Sabır dediğin şey, başkalarının metrelerle kat ettiği yolları, senin santim santim yürümendir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benimkide öyle. bol bol dua et. insan ailesini kendisi secemiyor malesef. onun yaninda konusmamaya bak. ben hayalet gibiyim babamin yanında. yani hic görünmüyorum bile. ya da sürekli susuyorum. soru sorulmadikca konusmuyorum. cevapları bile kisa veriyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• yaşlandıkca cocuk gıbı olurlar zaten

0|0
    0|0
  • babasının sevmediği kızlar bir erkeğin sevgisine dahada çok muhtaçtırlar

0|0
    0|0
  • Benim babamda bir numaralı dolandırıcı şu an ceza evinde anam zaten vefat etti babada zaten baba değil arkadaşım benim burda ne işim var neden bunları yazdım onuda anlayamadım babadır işte napcan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Benim babamda oyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...