Torpil aldım nerelere atabilirim?

bugün bir çılgınlık yapıp bir sürü torpil aldım gece operasyon var. nerelere atabilirim güzel fikirler bekliyorum bam güm aklını almak istiyorum insanların?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Ananın a*ına at bu ne saçma bir düşünce insanların aklını almak istiyorum diyor bir de. Özürlü müsün hiç mi dusunemiyorsun beynin yok mu senin ya? Dışarıda hastası var, küçük bebeği var, panik atağı olan insanlar var. En iyisi sen o torpilleri g*tune sok

0|1
    0|0
    • 3ay

küçükken annenin vajinasında patladı heralde sen içerdeyken o yüzden böyle doğmuşsun, ya da torpil satılan bir dükkanda tecavüze falan mı uğradın ne bu nefret ya senin içinde atıcam bir tane kekomançi

• 3ay

çok saçma bir cümle kurdun daha nazik bir dille yazabilirdin cesaretin olsa üyeliği açıp yazardın zaten

• 3ay

@Hanaskeri06 onun mınagi ben zaten sal onu

En İyi Erkek Görüşü

• kutup beni çok güldürdün ya

0|0
    0|0
    • 3ay

abi akıl ver kahveye atsam dayak yerim küçük yer burası bide herkes tanır birbirini

Kızlar Ne Diyor 2

• karşı evin balkonuna ya da karakolun önüne :D

0|0
    0|0
    • 3ay

karakolun önü çok zekice :D

• 3ay

ya da hayvanat bahçesine. d düşünsene bütün hayranların aynı anda ses çıkardığını amazon ormanları gibi kalır :D

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...