Nasıl arkadaşlık kurarsınız?

Yeni bir ortama girerken veya bir arkadaş edinirken ne konu da konuşacağınızı veya nasıl biri olduğunu veya sizin karşı cinsiniz ise ama sizin amacınız arkadaş olmaksa onunla tanışmak size kolay mı gelir yoksa çekinir misiniz?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Kizlarla arkadaş olmak kolay da, beylerle arkadaş olmakta o kadar başarılı değilim diyebilirim. Sadece arkadas olarak kalmak istemiyorlar. Bir an! * arıyorlar. Ya da (sizi tenzih ediyorum) arkadaş izlenimi verip farklı maksat peşinde oluyor. Benim arkadaşken olan samimiyetimi farklı yorumluyor, ya bu kız bana yürüyor galiba diye düşünüp geri çekiliyor halbuki öyle bir durum olmasigi halde. Sırf nazik, iyi davrandigim için. İnsan arkadaşına öyle davranmaz mı? Olmuyor işte karşı cinsle.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• genellikle çekinmem arkadaş olarak gördüğüm için ama karşı tarafın bakışları davranışları rahatsız ediciyse fazla çekingen davranırım.

0|0
    0|0
    • 3ay

Mesela sen birisiyle konuşuyorsun sen rahatsın ama karşında ki çekindiğinden çok suskun veya çok kasmış durumda senden utandığından sen onunla bir daha arkadaşlık etmek ister misin yoksa senin karşında çok kasmış olduğundan onunla tek başına takılmaz mısın?

• 3ay

aslında herkesin yapısı farklıdır. sen de böylesin yani çok düşünme, tabi eksileri var o ayrı.

• 3ay

Ya arkadaşsız veya hiç bir sırdaşının olmaması çok kötü bir şey bazen insanlar diyor ya hepinizi hayatımdan silmek istiyorum falan emin ol yapsalar aşırı pişman olurlar arkadaşsız olduklarına

• Kirmam yalniz takilirim henelde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Güzel arkadaşlıklar kurarım.

0|0
    0|0
  • kurmam kimseye değer vermiyorum gereğinden fazla

0|0
    0|0
  • bir geyiririm olur herşey

0|0