Önemli kararlar verirken nelere dikkat ediyorsunuz, ne yapıyorsunuz?

Hepimizin hayatında dönüm noktaları var aldığımız kararlar seçtiğimiz tercihleri bir ömrü etkileyebiliyor. Kararsız bir insanım ne yazık ki iki seçenek arasında kalmak ölüm gibi ve şu an tamda o dönüm noktalarından birinde. iki seçenek ve ben zorlanıyorum seçmekte siz karar verirken naparsınız nelere dikkat edersiniz?

0|0
7|20

En İyi Erkek Görüşü

• İş dünyası için uygulanan SWOT analizi var. sen de bu analazi yaparak karar verebilirsin

1|0
    0|0
    • 3ay

swot analizini duydum ama tam olarak ne yapmam gerek anlatır mısın yoksa araştırayım mı

• 3ay

S-Strong kelimesinden geliyor yani güçlü yönler :yapacağın tercihin güçlü yönlerini pozitif taraflarini düşünüp yaz
      W-WEAK yani zayıf yönler yapacağın tercihin eksiklikleri , negatif yönlerini bulup yaz
      O - opurtinity yani şans : yapacağın tercihin ne gibi şans var
      T -treaht yani tehditler yapacağın tercihin ne gibi tehditi, riski var bunları yaz
      sonra karşılaştır hangisi daha iyi görünüyorsa onu tercih edersin

En İyi Kız Görüşü

• Şimşirli ve stresli olmamaya iyice düşünmeye dikkat ediyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Kırk duşumup bir hareket ediyorum.

0|0
    0|0
  • Herşeye iki karari teker teker ele alirim avantajları dezavantajları karşılaştırir benim için en iyisini karar verir bu kararimdan etkilenecek kisilere avantajlari ve dezavantajları ni inceler etkilenen kişiler varsa bunu onlarla konuşarak ortak karar alirim yoksa benim için en iyisini seçer ve hayirlisini dilerim

0|0
    0|0
  • satranç oyununu severmisin bilmiyorum ama bu tarz durumlarda çok pratik düşünmene yardımcı olur. Seçenekleri ve seçeneklerin sonucunda oluşabilecek durumları ve varsayımları değerlendirip çok kolay karar verebilirsin. Önemli olan bütün yolların sonunda isteğin şeye ulaşılabiliyormu?

0|0
    0|0
  • Önemli bir karar verirken herzaman getiri ve götürüsünü hesaplarim hangisi ağır basiyor ise ona göre hareket ederim.

0|0
    0|0
  • aileme sorarım

0|0
    0|0
  • Keyfime dikkat ediyorum...

0|0
    0|0
  • Her şeye dikkat ederim, detaycı bir insanım.

0|0
    0|0
  • hiçbrişey

0|0
    0|0
  • Evlenecenmi? O na göre derdi bilmeden hekm recete yazmıyor

0|0
    0|0
  • Hislerime

0|0
    0|0
  • Kılı kırk yarıyorum

0|0
    0|0
  • bir bütünüyle herşeyıne bakıp butun ıhtımallere bakarım

0|0
    0|0
  • Sakin bir kafayla konuya odaklanip dusunuyorum

0|0
    0|0
  • sanane

0|0
    0|0
  • Hayatın gerçeklerine ve bahsettiğiniz geleceği nasıl etkileyeceğine bakabilirsiniz?

0|0
    0|0
  • Bilmem önceden plan yaparım ne yapacağımı hedefini

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...