Ne yapmalıyım lütfen yardım edin?

Üvey babamla yaşıyorum her şeyime karışıyor beni sürekli dövüyor, İçtiği zamanlar ellemeye çalışıyor, ayrılmaya kalksam nparım nereye giderim bilmiyorum nolur bana bir yol gösterin annem geçen sene öldü

Güncellemeler:
3ay Hepinize çok teşekkür ederim

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Oo çok kötü direk yurtta falan kal ne bileyim ama o evden ayrıl veya başka bir odaya gecip kapının kilitleyip orada otur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Üvey babanın evinden ayrılıp yaşayacağın babaanne, anneaanne, amca veya dayıların yok mu? Tamam belki burada da rahat edemeyeceksin belki ama bu herifin sana verdiği rahatsızlıklar olmayacaktır.

0|0
    0|0
    • 3ay

Beni istemiyorlar annemle araları iyi değil yıllardır

• Annen öldüyse senin o adamla ilişkin kalmamıştır. Eğer sana tacize tekrar yeltenirse git polise şikayet et.
    Kaç yaşındasın?

0|0
    0|0
  • Yasin kac

0|0
    0|0
  • gel bizim eve anneme yardım et

0|0
    0|0
  • :( Dövelim adres ver

0|1
    0|0
  • Sığınma evlerini araştır. Bununla alakalı şeyler var

0|0
    0|0
  • Hangi şehirde yaşıyorsunuz

0|0
    0|0
    • 3ay

Samsuhn

• 3ay

Yakın olsak birşeyler yapmaya calışırdım ama uzagız yinede konuşmak falan istersen yaz ben buradayım

• Sert bir sekilde karsi cikip tehdit etmeye calis?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence gitmelisin baska yapacak hicbir sey yok

0|0
    0|0
  • okulunun yurduna geç, iş bul, kendi hayatını kurmaya çalış

0|1
    0|0
    • 3ay

Okumuyorum okutmuyorda çalıştırmıyor da bir birikim olmadan taşınamjyorumda

• 3ay

işte bir yerden bir şekilde açık bulup başlaman lazım, lise öğrencisi isen lise okumak zorunlu, devlet baba ya şikayette bulunabilirsin, üni için internettem vs araştırıp her şeyi ayarlıyıp en sonunda da sessizce evden gidebilirsin

• Polisle durumu görüş onlar sana en mantıklı çözümü bulacaklardır

0|1
    0|0
    • 3ay

Babamı alıp geri bırakacaklar boşs şikayet etriğimle kalacağım

• 3ay

Tek başına başka çözüm yolu bulamazsın gibi görünüyor, polisle şansını denemelisin bence

• varsa anne tarafından akrabalarından yardım iste yoksa da kesinlikle polise git

0|0
    0|0
Yükleniyor...