İşiniz nedir? İşinizle alakalı yaşadığınız bir probleminizi paylaşabilirmisiniz?

Arkadaşlar benim bir mimarlık ofisim var ve İstanbul'da şantiye şantiye dolaşmak zorunda kalıyorum ve en büyük problemim trafik. bunaldım artık günde 5 saatim en az trafikte geçiyor. ve inşaat sektörü sonuçta bazen muhattap bile olmıycağın insanlara laf anlatmak zorunda kalıyprsun zihin yorgunluğu iğrenç birşey kısacası. herkesin kendine göre dertleri var ama dertleşelim :)

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Bir dükkanda sekreterlik gibi bir iş yapıyorum. Tam sekreterlik diyemem çünkü temizliği ve yemek serviside bna ait. Benim sorunum maaşı çok ve sıkıcı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yaaa mimar abeyy sen nerdeydin buzamana kadar bee biz burada staj için okadar mimarlık ofisi neym aradık :D

0|1
    0|0
    • 2ay

Buldun mu bari 😂

• 2ay

wayy arkadaş adam ego tatmini yaptı yardımcı olmak isterim mesaj yaz falan yazdık ama nafile görüşlerde çokta yardım sever desinlermiş olay :D

Erkekler Ne Diyor 1

• Dostum bizimde makina sektöründe peder beyle birlikte faaliyet gösterdiğimiz firmamız var. İstanbul'da yaşıyor ve çalışıyoruz. Her ne kadar getirisi bizi tatmin etsede büyük emek isteyen, meşakatli bir sektördeyiz. Müşteri portföyünü korumaya yönelik çabalar, çalışmalar bizi çok yoruyor. Ama şartlar ne olursa olsun katlanmak mecburiyetindeyiz. :) Allah herkesin çarşısına pazar versin.

0|1
    0|0
    • 2ay

Güzel alllah emeğinizin karşılığını gönlünüze göre versin kardeşim. makina sektörüyle uğraşan mühendis tanıdıklarım var dediğin gibi sektör biraz ilğinç. ama elimiz ayağımız tutuyor kafamız çalışıyorken bazı şeylere emek sarfetmek gerekiyor sana kolaylıklar diliyorum 😊😊

Yükleniyor...