Ülkemizde bilinmeyen güzel gruplar?

Sizde bilinmeyen güzel gruplar önerir misiniz?

Bu paylaştığım grupların belirli bir kitleleri var o yüzden nasıl bilinmiyor gibi yorumlar yapmayın lütfen.
1) Vega

''Bu Sabahların bir anlamı olmalı'' isimli şarkıyı belki çok duymuşsunuzdur ama Vega'yı tanımadığınızı düşünüyorum. Önerebileceğim şarkıları Ankara , Alışamadığım Yokluğuna ve İz Bırakanlar Unutulmaz.

2) Mavi Sakal

Bana göre ''Kan Kokusu'' isimli albümleri bu ülkeden çıkmış en iyi Rock Albümdür aslında efsane bir gruptur ama benim çevremde neden bu grubu bile çok az kişi var anlamadım gitti. Önerebileceğim şarkıları Ne Kadar, Balta (aslında siz açın Kan Kokusu albümünü dinleyin)

3) Pilli Bebek

Bu grubu yeni keşfettim sayılır bir arkadaşım sağolsun sanırım yukarıda ki şarkıyı baya depresif anımda dinlemişimki beni çok etkilemişti. Önerebileceğim şarkıları Gündüz Yüzlü Kız, Eylül Akşamı, Kızım

Bonus:Heavy Sky

Türk olduklarını öğrendiğimde şok geçirdiğim grup youtube da rast gele basmış dinlemiştim yukarıda attığım şarkıyı ben keşfettikten 4 - 5 ay sonra albümleri çıktı ve size şunu söyleyebilirim bu grup dünya çapında bir grup olabilir gerçekten çok iyiler toplam on şarkısı var hepsini dinlemenizi öneririm albümleri dünya çapında

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• Fazla umursamıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...