Komik bir şey söyleyin?

Beni isterseniz dövün ama bırakın istediğim gibi güleyim (moliere)

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Güzel söz

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bir bankada çalışan hoşlandığım bir kız vardı. Sağolsun çokta işimi halletti. Birgün babama kan lazım ameliyat olacak yardımlarınızı beklerim dedim. Kan grubu ne dedim söyledi. Arkadaşım var mustafa uyuyor o gruba ne zaman gelelim hastahaneye dedim yarın sabah 9 da ben sizi hastanenin önünden alırım dedi tamam dedim. Kızı beğeniyorum ya hani uğraşıyorum onun için. Mustafayı aldım gittik mustafa sedyeye oturdu hemşire soruyor:
    *Hiç yurt dışına çıktınız mı
    Evet
    ben de diyorum ki ulan mustafa ne zaman çıktın yurt dışına?
    Abi memlekete gittimya malatya ya dedi.
    Neyse hemşire yine sordu
    - hiç eşcinsel ilişkiye girdiniz mi?
    Evet
    Ben şok odada ki herkesin gözleri açıldı oğlum mustafa dedim ne diyorsun sen
    -Abi beraber girdik ya Dedi Odada ki herkes bu sefer buzz kesti bütün kafalar üzerime çevrildi
    lan oğlum manyakmısın sen ne diyorsun ne baraberi ne girmesi salak dedim
    -Abi ankarada beraber gittik ya kerhaneye gittik ya sen girmedin mi odaya o sayılmıyor mu eşcinsel ilişki dedi.
    Tabi bankacı kız neyse ben bu arkadaştan kan alınsın istemiyorum dedi. Bende bankaya gitmeye çok utandığımdan şubemi değiştirdim. Keşke o en son beraber girdikya ankarada kerhaneye kısmını söylemeseydi :D

0|1
    0|0
    • 3ay

Baya komik 😂😂

• 3ay

Bir gün semtten bir abimiz iddia bayiini bana bırakıp bir yere kadar gitti. Serkan dedim şu ketıla su koyda çay içelim dedim. Tamam dedi 3 5 dakika sonra burnuma iğrenç kokular gelmeye başladı nerden geliyor lan o koku dedim gittim bir baktım i. ne ketıla su koymuş ısınması için ketılıda tüpün üstüne koymuş ketıl simsiyah plastkler erimiş :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...