İnsanlık adına çok önemli bir bilgi öğrendiniz. Ama bunu kimseyle paylaşamazsınız. Ne yapardınız?

İnsanlıkla ilgili, onların kurtuluşu olabilecek bir bilgi öğrendiniz.(Birinden değil) Anlatsanız kimse inanmayacak. Kendi başınıza da gücünüz yetmez. Ne yapardınız?

Güncellemeler:
3ay Hadi ks halkı kafayı çalıştırın ^_^

0|1
7|25

En İyi Erkek Görüşü

• öyle birşey biliyorsan söyle yayarız millete :D

1|0
    0|0
    • 3ay

Deli dediler içeri tıktılar. Gitti çözüm çöpe. Başka bir öneri.

• 3ay

tayyip erdoğana söylerdim yemin ederim kuran çarpsın derdim doğru zaten o inanırsa herkes inanır :D :D

• 3ay

:D:D. dD::DD: Abi ya :DD::DD:

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• Bir kahve ve sigara içerim.
    Ne yapacağı bilmediğin zamanlarda yapılabilecek en iyi şeylerden ikisidir.

4|2
    0|0
  • Gelecek nesiller için şifreli bir şekilde yazarak kaydeder ve bir yere saklardım bulunabilecek bir yere.

1|0
    0|0
    • 3ay

Kimsenin inanmadığı bir bilgiyi göklere yazsan da nafile değil mi?

• İnandırmaya/kanıtlamaya çalısırım baktım olmadı o bilgi ışığında kurtuluşları için ne yapmaları gerekiyorsa başka şeyler söyleyerek/yaparak milleti o yöne kanalize etmeye çalışırım. Nasıl bir bilgi olabilir bu mesela kafanda bir örnek varsa bilmek isterim:)

1|0
    0|0
    • 3ay

Soruyu oluştururken bir örnek düşünmedim :D Cevaplara göre onu da kurgularım :P

• 3ay

Sorun değil.
      Madem uzaylılar böcek şeklinde ekipler yoluyor.2 tanesi de senin odana gelmiş. Diğerleri de başka insanlrı bilgilendirir. Ama benim kurgumda tek bilen sensin.
      Gerçi soruda onu yazmıştım geri silmişim. Bir türlü cümleyi oturtamamıştım. Eğer bu şekliyle cevap verebiliyorsan ver , veremiyorsan dediğin şekilde gidelim.

• 3ay

Okudum orayı ama Diğer insanlar farketmemişki uzaylıları zaten böcek şeklinde ekipler yollamalarının sebebi de o. Amaçları dünyayı analiz ederek işgal için rapor yazmak, kendi şekillerinde gelirlerse farkedilirler bir hayvanın şekline bürünmeye karar vermişler en uygun hayvan olarak da böceği bulmuşlar. Kücük olduğundan dikkat çekmez, en gizli yerlere bile girebilir v. b kimileri bilgileri toplamış gitmiş kimileri insanlar tarafından farkedilip öldürülmüş v. b bir tek sen bu iki böceğin uzaylı olduğunu farkedip konuşup amaçlarını öğrenmişsin.

• öncelikle araştırırdım doğruluk payını kendime inandırırdım sonrası için ise sonuç insanlığın kurtulması sevdiklerimi de içinde barındırdığından
    yalnız kalsanda fedakarlık yapman gerekebilir
    sanırsam yaşamımı ortaya koyardım

1|0
    0|0
    • 3ay

Sevdiklerin de inanmıyor. Ne yapacaksın?

• 3ay

Tamam.

• Paylaşmıyorum :D

2|0
    0|0
  • bu soruyu sorarken seninde mantıklı bir cevabının olduğunu düşünmüyorum hayatını bu kadar zorlaştırıp kendini kaptırma :)

1|0
    0|0
    • 3ay

Cevabın yoksa , soruyu eleştirme bence :)

• 3ay

gerek yok sorularla gelmedik buralara soruyla da test edilcek adam değiliz iyi günler

• 3ay

Egodan söz etmiştin :) Merak etme adına soru soracağım. Bir daha mesaj atmazsın böylece. Sana da iyi günler.

• Guzel kizlarla paylasirim dayanamam adsfg

1|0
    0|0
    • 3ay

Bilgiyi etkin kullanma yolları vol : 1
      Kediciklerin olurdu artık :D

• 3ay

Kendimle paylasirim, baskasi olsam da kendimle paylasirdim. Kendim yani en guvenilir kişi. Belinelli-ün Emin derler bana bizim orda

• O bilgi bana göre imkansız ve imkansızı başarabilen biriysem para o kadarda imkansız bisi değildir benim için.

1|0
    0|0
  • Türklerle paylaşırdım sadece 😏

1|0
    0|0
  • Unuturum.

1|0
    0|0
  • Ülkenin önde gelen adamlarına giderim baktım takmıyorlar mı beni bende insanoğlunu takmam..

1|0
    0|0
    • 3ay

Anlatsan da inanmayacaklar... Örnek vereyim. Uç olsun. Bir milyonda bir'de çıkan bir gen var. Bu gen , dünyada yaşayan diğer canlıları görmeni sağlıyor. Hatta dini olsun. Melek ve cinleri görebiliyorsun. Önde gelen adama ne anlatacaksın?

• 3ay

Tek başıma yapamazsın dedin ya demekki ya bana malzeme almak için para lazım ya da insan gücü.. Elementler bunlar...

• 3ay

Bunları yapman için inandırman gerek. İnanmıyorlar. Yine çıkmaz sokak.

• Napayim kanka paylasamiyorsak :)

1|0
    0|0
  • Ne anlatacam bende kalsın

1|0
    0|0
  • sen inanacakların arasındasın bana kandaş sorun yok yani bulsamda

1|0
    0|0
  • Bilginin gücüne göre hareket ederim.

1|0
    0|0
  • Tüm Türkçülerle paylaşırdım.

1|0
    0|0
  • Gizli kullanıcı olup internet üzerinden konuyla ilgili insanları asimile etmeye çalışırdım.

1|0
    0|0
  • Bulursam sanada söylerim :)

1|0
    0|0
  • Heyecanlanırdım lan

1|0
    0|0
    • 3ay

Onu hepimiz yaşardık. Çözüm sun :D

• 3ay

Yahu bilim insanı inanabilir işte adama bilgiyi anlatırım o da bilgiyi kanıtlar nitelikte sunar. Gayet açık.

• 3ay

Dini bir bilgiyse hiçbir bilim adamı inanmaz :D

• Unuturum

1|0
    0|0
  • neymiş o ya merak ettim şimdi bak 😳

1|0
    0|0
  • öylebir bilginin peşindeyim

1|0
    0|0
    • 3ay

Bulursan benimle de paylaş ben inanırım sana ^_^

• 3ay

yardım almama gerek yok tek başıma üstesinden gelmeye çalışacağım ya o beni alır ya ben onu alırım ama ben kazanırsam insanlık için bir umut olurum

• 3ay

Detayı Allah için okuyun biriniz.

• Sie et derim asşda öyle şey mi olur lan

0|0
    0|0
  • anlat dinliyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...