Çok huzursuz ve karamsar hissediyorum?

Arkadaşlar merhaba.
Aslında başlıktan da sorunum anlaşılıyor ama ben beni daha iyi anlamanız için daha çok detaylandıracağım. Biraz uzun olacak ama lütfen yardımlarınızı bekliyorum. Henüz ergenlik döneminde bir kızım. Ama kendimi sanki ölüm döşeğinde hayatı bitti bitecek kaybedecek hiçbir şeyi kalmamış mutlu olmak için hiçbir sebebi olmayan biri gibi hissediyorum. Buna engel olamıyorum. Ben de biliyorum benim hayatımdan binbir beteri var. Ama işte sadece bilmekle kalıyorum, uygulayamıyorum. Enerjim hiç yok. Ailem bile bana çoğu kez "ne bu somurtkanlık" diyip duruyor rahatsız oluyorum bir yere gidince "zorla getirilmiş gibisin" diyorlar. Evde çok fazla içim daralıyor kötü hissediyorum hiçbir şey yapasım gelmiyor. Yazı yazma hobim var yazarlığa edebiyata çok ilgim var ama aylardır hiçbir şey yazamıyorum elim kaleme gidiyor öyle kalıyorum. Gülüşlerim bile sahte. Her şeye karamsar olumsuz bakıyorum sanki her şey kötü hayatıma hiç iyi insanlar giremicek hep kötü şeyler yaşamak zorundayım gibi. Kimse beni sevmiyor değer vermiyor gibi hissediyorum. Hiçbir şeyi beceremem ben diyip her şeyden elimi çekiyorum. Arkadaşlar gerçekten halim bu durduk yere ağlıyorum günde hep yaşıtlarım gülüp eğlenirken hayatlarının tadını çıkarıp hayallerini gerçekleştirirken ben böyle salak gibi kalıyorum kendimi anlatamaycağım kadar kötü ve bitkin hissediyorum. Lütfen beni kendinizin yerine koyarak yorumlar yapın. Şimdiden teşekkürler.

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Aşksız ergen psikolojisi çık dışarı bişeyler yap

0|0
    0|0
  • 45 yaşında görünüyosun burda.

0|0
    0|0
    • 2ay

İlk kayıt olurken sallamıştım. 14 yaşındayım.

• 2ay

seni ilgilendirmez ki kime anlatacağım

• 2ay

peki nasıl istersen benden uyarması

• Bence iyi arkadaşlıklar dostluklar yapmalı sosyal iletişim kapasiteni gözden geçirmelisin...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...