Internet uzerinden para kazanabilecegim bir is ariyorum?

Arkadaslar internet uzerinden para kazanabilecegim bir is ariyorum. Ogrenciyim. Yurtta kaliyorum. Ilcedeyim. Burada is imkani yok. Gidis donus saatleri sorun oldugu icin bir yere de giremiyorum. Internetten yazarak falan para kazanabilir miyim? Ya da neler yapabilirim? Aylik 800 olsa bile ortalama yeter

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• ben sana şunu söylim internetten para kazanırsın ama bişiler satarak basit iş istiyorsan pis işler var

0|0
    0|0
    • 3ay

Namusumu mu satayim yani? Bu mumkun degil. Ne satabilirim?

• 3ay

Bilgisayarim kaldirmaz ki :D iyi bir sey alirsam soz :D

• 3ay

laa kaldırır sankı gta 5 ındır dıyoz

En İyi Kız Görüşü

• Instgram da Lr urunleri satiyolar pirimlerle birlikte gittikce maasin falan yukseliyo bir bak istersen

0|0
    0|0
    • 3ay

onda takipci falan cok olmali mi?

• 3ay

urunleri bizim mi satin almamiz gerekiyor? bana da soyler misin o kisiyi instagramdan bir yazip bilgi alsam? gercekten ihtiyacim var. bir seyler yapmam lazim.

• 3ay

Instgrama lr urunleri yaz etiketlerden bak bir suru kisi var yaz birine gir takimina onlar seni daha iyi bilgilendirir

Erkekler Ne Diyor 5

• İngilizce biliyor musun?
    Biliyorsan ÖM at, bir kaç fikir vereyim.

0|0
    0|0
    • 3ay

Abi ingilizcem orta diyebilirim. Kalemim kuvvetli ama iyi yazarim.

• 3ay

800 olmasa bile ne kadar olur? Aksamlarimi ayirabilirim. Calisirim. Yeter ki is olsun. Cunku okul basliyor is bulmam lazim

• 3ay

Ingilizcemi gelistiririm bu arada ama iyi olana kadar bulasmam ceviri isine

• Bitcoin miner den kazanabilirsin 4-5 bin tl ye alıyorsun aylık belirli bir miktar kazanıdırıyor 200-300 1-2 yılda çıkartırsın parasını sonra kâr

0|0
    0|0
  • Boşver internet işlerini ;)

0|0
    0|0
  • Cikgintavuklar

0|0
    0|0
  • Youtube dan para kazanabilirsin araştur istersen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2