İstanbul'da yaşamanın artıları neler?

İstanbul'da yaşamaya değer neler var? Şu sebepten iyi ki İstanbul'da yaşıyorum diyorsanız nedir o sebepler?

0|0
8|31

En İyi Kız Görüşü

• Deniz'e çok yakınım, büyük şehir olduğu için her aradığın şeyi, mağazayı, markayı bulmak mümkün. Eğlence mekanları fazla ve kaliteli yerler var. Gezilecek yerleri de çok fazla.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Evimin 50 metre ötesindeki caddede bir sürü mağaza, bir sürü market, bir sürü pastane, bir sürü dönerci kebapçı pizzacı börekçi, bir sürü kuyumcu, bir sürü banka, ara sokaklarda bir sürü nalbur, bir sürü ekmek fırını, bir sürü elektrikçi var.. Ofis katlarında bir sürü avukat, bir sürü muhasebeci, bir sürü diş doktoru var..
    İstanbul'da her şeyden bir sürü var.. Seçme şansın çok fazla, ve hepsi evine iki adım uzaklıkta..

1|2
    0|0
  • Yorumlara baktım da zenginsen ve gece içkili danslı mekanlara gitmeyi seviyorsan iyi, onun dışında kötüymüş.

0|1
    0|0
    • 3ay

Aynen onu bende fark ettim. Ne yani zengin olmayan herkes İstanbul'dan nefret mi ediyor? 😂

• 3ay

Güzel bir şeyi yok ki, xenginsen ya da orta halli öğrenciysen yani evden gelen hazır para varsa çok sıkıntı olmuyordur onun dışında yorucu şehir. Tarihi ama tarihi yerlerine sanki her gün giden istanbullu mu var insan çokluğu ayrı bir dert ulaşım ayrı bir dert normal yerlerde 10 dklık yere orada 30dkda ancak ulaşabilirsin, büyük bir doğal güzelliği de yok her yer beton deniz desen 10 kat güzel bir sürü yer var diğer illerde

• Cafeler, kulüpler, tarih, her kafadan insanlar, ulaşım çeşitliliği, manzara. Aslına bakarsan eksileri sorsan daha iyi çünkü bu şehirde gerçekten yok yok :)

0|0
    0|0
  • psikolojisini bozuyor insanın İstanbul'da yaşamak

1|1
    0|0
  • Eskiden artısı olanaklar ve fırsatlar iyiydi, şimdi bir avantajı olduğunu sanmıyorum. Gezmeli yerlerin de işlevi bozuldu artkm

0|0
    0|0
  • Lanet olsun bu şehire

1|2
    1|0
  • Artısı. Yok

0|0
    0|0
  • İstanbul'da yaşamayı herkes kaldıramaz. Kaldırabilene gerek kültürel, gerek tarihsel, grrekse mostaljik olarak çok şey katar. Akti takdirde bozar.

0|1
    0|0
  • İstanbul demek koca bir dünya demek. Yaşamayı bilirsen bambaşka bir şehir bilmezsen sadece 'trafik'...

0|0
    0|0
  • Gece saat 5 te bile acik marketten tutta her sey elinin altinda var deniz var

0|1
    0|0
  • Olasılıklar... caddeye, taksime, ortaköye veya nereye istersen oraya gidebilme olasılığı...

0|0
    0|0
  • Semtine göre değişir. Ben Beşiktaş ta yaşıyorum sahile çok yakın:)

0|1
    0|0
  • Her ne istersen yapıyorsun başta hele akşamları esen rüzgarda bir banka oturup denizi izlemek hmmm... Tabii git gide kalabalıklaşıyor o yüzden de artık pek yaşama hevesi kalmıyor anca 12 yi dönecek de rahatca takılacaksın.

0|0
    0|0
  • tarlabaşı travestileri

0|0
    0|0
  • Metropol bir sehir bir cok gezilecek mekan var baskada bir artısı yok...

0|0
    0|0
  • yok sanırırm :D

0|0
    0|0
  • istediğin her ürünü bulabilirsin o açıdan iyi ama değer mi yaşamaya değmez o leş havası...

0|1
    0|0
  • Keşke İstanbul'da yasamasam...

0|1
    0|0
  • bir sevgilin varsa güzel şehir yoksa çekilmiyor

0|1
    0|1
  • Artısi yok tam aksine eksi dolu her tarafı

0|0
    0|0
    • 3ay

Madem artısı yok, o kadar kötü neden herkes orda yaşıyor?

• 3ay

Sanayileşme ve iş imkanından dolayı kimisi de sadece işimi için gidiyor açıkça yaşamak için pek iyi bir yer sayılmaz pahalı ama gezmek için belki 1 aylığına

• atısı yok hep eksı..

0|0
    0|0
  • :)))))))

0|0
    0|0
  • Ekonomik ozgurluuk gece hayatii...

0|0
    0|0
  • istediğin zaman manita bulursun

0|0
    0|2
  • Çok rahat seks yaparsın

0|0
    0|2
  • MEcburen yasıyoruz
    iş sektörü burda
    burda dogduk büyüdük
    Ama dersen ki iş var baska sehirde kosa kosa gideriz

Artıları diyorsun ya
    heryer bina süper hava hva degil leş gibi.
    insanların bir otobüse binişlerini izlemen güzel olur
    üstüste altalta
    tıka basa dolu bir yer
    paran varsa istanburun düzgün semtlerinde yaşarsın
    yoksa sürünürsün sadece

0|0
    0|0
  • istanbuldan tekirdağa taşındım her yaz tatili istanbula gezmeye giderim :D
    Sevgilin olsada olmasada güzel şehir ama paran yoksa insan yığını olduğundan birşey yapmadan otorduğun için değil İstanbul hiçbir yer çekilmez

0|0
    0|0
  • Eksisi yok ki. Artıları saymaya da uğraşmaya gerek yok. Ne arıyorsan hayattan, aradığın her şeyi İstanbul'da bulursun.

0|0
    0|0
  • günde 3 saat kitap okuyorum... (trafik evet. :( )

0|0
    0|0
  • bu şehir beni boğuyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• + falan yok sadece kimse senle muhatap olmaz istersen sokakta yat istersen öl

0|0
    0|0
  • Bı artısı yok bana gore istediğim seylere hemen ulasmak dıyelım

0|0
    0|0
  • ulaşım ortam ortam ortam ortam :D imkan fırsatlarrr fırsatlaaar fırsatlaaar insanlar tecrübeler mekanlar <3 iyi ki istanbukda yaşıyorummm

0|0
    0|0
  • iyiki istanbuldan gidiyorum dedim hep

0|0
    0|0
  • Yok valla

0|0
    0|0
  • seneye gorecz bakalm

0|0
    0|0
  • Hiçbir artısı yok sırf masraf asdadas