Psikolojim bozuldu resmen bu ne ya?

Arkadaslar okuldan eve yürüyordum üzerimde etek falan , eve yaklaştığımda bir adam iki saat süzdü falan sonra ona yaklaştığımda merhaba merhaba tanışabilir miyiz falan dedi... ilk defa başıma geliyor ve psikolojimi altüst etti şerefsiz sapık... günüm güzel geçti dedim bak kafamı yine buna taktım... allah belalarını versin bu sapık pedofililerin...

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Tanisabilirmiyiz diye sormus sikmemisya malesef diyip gecseydin bir taraflarinin bubkadar kalkmasina gerek yok adam buyyk ihtinal tipszdi yakisikli biri olsa dibin duserdi

0|0
    0|0
    • 2ay

yakışıklı olup olmadığı umrumda değil inan bana. koskoca adam.. gelmiş genç kıza iki saat sapıkça bakıyor. sonra tanışma teklifi ediyor. diğer gençleri bilmem ama ben rahatsız oldum... normal bir hareket de değil bence.

• 1ay

Bu yorumumu nasl eig sectin sasirdim :)

En İyi Kız Görüşü

• takma kafana ya oluyo öyle şeyler özellikle tenhada çok yapiyolar

1|0
    0|0
    • 2ay

hayır da insanlar neden bu kadar pis ve sapıklar ya... üzerimdeki etek tipik okul eteği... yaşından başınızdan utanın biraz ya

• 2ay

etekten dolayı değil ya kapalilarada yapiyolar sapiklik onlarin içinde. sen dikkatli ol suratina bile bakma hemen uzaklaş ordan

Erkekler Ne Diyor 8

• Yasına bakılırsa pedofili anlayışın nedir)))) çocuk. Musun 25 gecmissin herhalde geceleri saymıyorsun.

0|0
    0|0
  • sen ne ettin yazmamışın

0|0
    0|0
  • hangi şehirdesin?

0|0
    0|0
    • 2ay

ist..

• 2ay

büyük şehir ne diyebilirim ki çeşit çeşit insan var moralini bozma diyebilirim ancak yaşadığın kötü birşey sonuçta

• Etek nerdeydi

0|0
    0|0
    • 2ay

mini falan değil. bildiğin okul eteği. orta boy.

• 2ay

Tm eger mino olsaydi haktir diyecektm ama ole degil bosver canini skmana dgmez it herifler iicn

• Okul derken okullar ne zaman açıldı?

0|0
    0|0
  • Takma kafana, sadece biraz dikkat et ve umursama. Rahat olabileceğin yerlere göre açık giyinmelisin.

0|0
    0|0
  • Trol sorusu oldugu çok belli oluyor

0|0
    0|0
  • Ellememişya sanki tanışalım demiş buda çılgın bakire tam.

0|0
    0|0
    • 2ay

Sözlü taciz resmen.. koskoca adamın genç kıza iki saat sapıkça bakıp tanışma teklifi etmesi...

• 2ay

18.

• 2ay

Hmmm geçmiş olsun ne diyelim

Kızlar Ne Diyor 3

• ooo bunlardan çok oluyo , takma kafana o kadar

0|0
    0|0
  • insanların giyimine karışmak kimseye düşmez ama etek gibi vücudu ön plana çıkartabilecek kıyafetler giyince dikkatli olun

0|0
    0|0
  • amin

1|0
    0|0
Yükleniyor...