Babam 1 yanlışımda anama avradıma küfür ediyor sinirleniyor bağırıyor çağırıyor. Ne yapacam ben bu adamla ya?

Ünv gidicem bu sene onun için gerekli işlemleri yapıyorum banka vs. 1 aydır 1 2 işlemde BİLMEDİĞİMDEN DOLAYI yanlış olmuş babam aradı telefonda ne küfür varsa hepsini etti. Ben diyorum ki baba sakin ol bir yarın düzelticem diyorum bana diyor ki yok sana güvendim şerefsiz de işte bir işi yapamadın da bir ton küfür. Yüzüme kapatıyor. Abi bende 20 yaşında adamım bende sinirlenebilirim ama artık kan dökecem vursam ölecek bu adam hala saygı gösteriyorum ben buna dedim ki Allah aşkına okutma paran da sende kalsın cekip gidip çalışırım dedim okumazsan hakkımı helal etmem vs. dedi o zaman bana 1 kuruşun hesabını yapma dedim bıktırdı yani banka kartı yanlış olmuş bu gün aradı küfür etti bir sürü dedim ki düzeltmek için senden para ve ya başka bir şey istediler mi dedim hayır dedi e ozaman neden bir sürü küfür ediyon sinirleniyon yarın gelir düzeltirim baba dedim küfür etti yüzüme kapattı.

Güncellemeler:
3ay Tabikide 0 yorum kimse yardım etmez tabi ne bekliyorum ki milletin işi gücü karı kız

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim isin zor soyliyim.
    Ondan bilgili olursan ki yasamissindir "Cok biliyon sen mk, bir bok bildigin yok."
    Para kazanirsan gozune batar "Senin kazanacagin paranin mk, iki gun calisti" vs.

Bunlari kesin diyodur. Hayatini duzene sokmaya calis bian once ozgurlugunu al eline.

0|1
    0|0
    • 3ay

Kardeşim saygı göstermek çok zor yani herşeyimden bir şey bulan insan 1 hafta evde tatil yaptım bak para olduğu halde denize gitmedim evde yattım sadece adam bana dediki evden dışarı çıkmıyonda vs. o hafta sonu arkadaşlarla gece dışarı çıktım eve geldim neredesin bu saate kadar işte ne yaptın dışarda ne işin var çok böyle sanki düşmanım gibi

• 3ay

Kardeş saçları dökdüm daha nerem dökülcek bakalım Allah büyük saolasın eyvallah :)

• 3ay

Sende sağol kardesim

Kızlar Ne Diyor 1

• Fazla muhatap olma babnla

0|1
    0|0
    • 3ay

Dedim ki bak mühendisl, iği bırakıcam okumıcam kendim ev kiralıyım çalışıcam dedim adam evlatlıktan reddederim dedi

Erkekler Ne Diyor 3

• dostum dayak yemen garanti ama şöyle yapabilrisin.

küfürmü ediyo bende senin diceksin baktın yürüyo üstüne sen ediyosan baba bende ederim diceksin ben senin oğlunum oğullar babalarını örnek alır diceksin

0|0
    0|0
    • 3ay

Abi o adamın bana dayak atması imkansız atmazda zaten sadece bağırıp çağırıyor

• 3ay

oo tamam ozaman saydır bıraz sert çık ezilen hep sen olma ne kadar ekmek o kaddar köfte

• 3ay

baba işte ne yaparsın vuramam

• Sonra sen bana ne diyorsun biliyorsun senin dinini imanını

0|0
    0|0
  • adama napmışsan artık ana avrat koymamış iindirmiş

0|0
    0|0
    • 3ay

Allah şahit hiç bir şey yapmadım..

Yükleniyor...