Böyle bir eş bulmam mümkün mü?

Herkes gibi benimde hayallerim var. Evlenince saçlarımı tarayacak, ben ona sesimi yukselttigimde aninda dudagima yapisip ortamda ki gerginligi yok edecek, mutfakta ben yemek yaparken aniden arkadan gelip sarilacak, durduk yere gelip beni opecek, birlikte eglenebilecegim cilginliklar yapacagim bir eş bulmam mümkün mü? Eglenceli siradan olmayan bir evlilik istiyorum. Icimizde ki cocugu yasatalim cocuk gibi eglenelim istiyorum. Acaba boyle birini bulur muyum? Yoksa hayaller hayatlar mi 😔

0|1
1547

En İyi Erkek Görüşü

• ben kapıyı tekmeleyerek çalarım eve geldiğimde, çünkü elim kolum doludur, hatun kim o diye sorduğunda da cevap veremem çünkü ağzımda da kırmızı bir gül vardır... eve gelince hatunumu aldından yanacıklarından ve dudaklarının kenarından öperim.. o yemekleri hazırlamışsa sofrayı kurmasına illaki yardım ederim, yemek yapmasını da ben şahsen severim, ona yardım ederim, hatta bazı günler bütün yemekleri ben yaparım. yemek için sofraya oturunca her kaşıkça onun gözlerinin içine bakarım aşkla, ne güzel hazırlamışsın felan güzel sözler söylerim. yemekten sonra kahveleri ben yaparım. karşılıklı veya film izleriz yan yana, sarılırım. Veya hazırlanması için telefon ederim dışarda yemeğe gideriz, kahvelerimizi güzel bir manzaraya karşı içeriz. sinemaya gideriz. ona çiçekler alırım, küçük hediyeler alırım.. namazları birlikte kılarız. onu öperek sabah namazına uyandırırım.. elinden tutar onu gittiğim her yere götürürüm.. birlikte yaptığımız herşeyden büyük keyif alırım. ona sımsıkı sarılırım uyumadan önce. öperim. onu ne kadar çok sevdiğimi fısıldarım kulağına. kitap okuruz birlikte. saçlarını öper koklarım.. bütün bunlar ve daha bir çok şey büyük keyif ve huzur verir. ve en güzeli de bütün bunlardan sonra yaşanacak özel birlikteliğimiz de çok çok heyecanlı zevki ve huzur verici geçer.. hayatımda olduğu için ona ve onu bana verene teşekkür ederdim her fırsatta... dahası da varda özet geçtim...

0|0
    0|0
    • Sen ne yaptin be seni klonlayalim olmazsa

• 😍😍🌹🌹🌺🌷🌸 haklısın. Allah gönlündeki gibi birini nasip etsin sana

• Adam gibi adam bulmak zor bakalim nasip bizimde bir kaderimiz var

En İyi Kız Görüşü

• mümkün inş bulursun canım

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 46

• Kafa dengi kizsin bulursun tabiki

1|0
    0|0
  • Gerçekte böyle şeyler hiç olur mu ya aklın kesiyor mu senin. Adı üstünde hayal, olmayacak şeyler uzerine kurulur hep

0|0
    0|0
  • Şu saç tarama kısmındakilerin hepsini bende düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Büyük ihtimal başta buldum sansanda sonra bu heyecanlar kaybolacak :/
    evlenipte kaç tanesi böyle sürdürmüşki çevremde görüp evlenmekten korkuyorum :)

0|0
    0|0
  • Evlenmeyi düşünmüyorum yalnız :/

0|0
    0|0
  • Mümkün

0|0
    0|0
  • ALLAHtan istersen verir de, buradan ararsan bulma ihtimalin yok gibi.

0|0
    0|0
  • Aynı hayallerdeyim bende arkadaşım ve bahsettiğin şeylerin aynısını ben eşime yaşatmak istiyorum :)

0|0
    0|0
  • Hayaller ve hayatlar.

0|0
    0|0
  • Valla sana şunu diyim mamıtla evleneceksin pek umutlu olma 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Sen şimdi böyle düşünüyorsun ama yarın evlendiğinde kocan evde beyaz atletle bacağını kaşıyarak televizyon karşısında oturur, sende elma soyar bıçağın tersiyle ona uzatırsın. Tüm eğlenceniz bundan ibaret olur :)

0|0
    1|0
    • Sagol yaniiii

• İdam sehpasında hapşıran bir mahkûma çok yaşa demek gibi bir şey sanırım senin hayalin. İnşallah gerçek olur :)

• Umarım hayallerin gerceklesir

0|0
    0|0
  • Hayallerde yaşıyorsun bu devirde öyle çok zor ben kendim yaparmıyım eğer karşımdaki Kişiyi aşırı çok seversem aşık olursam elbette

0|0
    0|0
  • Ben de benzer bir şeyler istiyorum... Bulman zor olmasa gerek.

0|0
    0|0
  • mümkünnn

0|0
    0|0
  • bulursun ama zor hem yaşın ilerlediğinde çocuk doğup sorumluluklar arttıktan sonra sende de bunları yapacak heves kalmaz

0|0
    0|0
  • Hayaller ve gerçekler!!!

0|0
    0|0
  • Bence tabir ettiğiniz eş kavramı hayalden ibaret olabilir. Toplum etkilemiştir bireyi Nazım bir şiirinde Türk toplumunu "korkak, cesur, câhil, hakîm ve çocukturlar" diye belirtmiştir oyüzden fazma umutlanma. :)

0|0
    0|0
  • Bulursun :)

0|0
    0|0
  • Burda var da. d seni yorar biraz. d

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    26

Kızlar Ne Diyor 14

• Bulursan banada haber ver tatlım annesine gidip banada aynisindan yap demek istiyorum.

1|0
    0|0
  • Yani gelip gidip seni öpen bir eş arıyorsun?😂 Mümkün olmayan bişi değil ki bu bende karakter olarak sandımdııı

0|1
    0|0
  • ben sinirliyken bana öyle bir hareket yapsa iyice krize girerim. ne gevşek insanlarsınız ya

0|0
    0|0
  • Tabi ki bulursun. ama eşinin işinin rahat olması lazım ki evde sana zaman ayırsın.

0|0
    0|0
  • Hayallerimi yazmissin yavrum :D

1|0
    0|0
  • Her evlilik belirli süre sonra monotonluk yaşar.

0|0
    0|0
  • Varsa aynısından bende sipariş ediyorum😏

1|0
    0|0
  • Erkekler kızlara çok istekleriniz var diyorlar. Bende erkekden sadece adam olmasını istiyorum onuda olamıyorsa ölsün gitsin açıkçası. :)

0|1
    0|0
  • Hiçbir şey imkansız değil olabilir bence 😊

1|0
    0|0
  • Ben de Tarkan gibi bir adamla evlenmek istiyorum. Tarkan evlenene kadar gibisi fazlaydı ama hayaller hayatlar malesef. Seninkinin oluru benimkinden daha fazla tabi ki 😅

0|0
    0|0
  • hayaller böyle. hayatlar da 4 çocuğunuzla dobloyla pikniğe gideceksiniz. kocanın üstünde atlet altında çizgili pijama olur. ayağında da arkasına basılmış bir kundura.

0|0
    0|0
  • Bulursan söyle çoğaltalım

0|0
    0|0
  • Zorr

0|0
    0|0
  • Sen bağırcan dudagina yapiscak hahhaah çatır çatır kavga edicez sonra opusur barışiriz:)

bir gün eşim mutfakta senin dediğin gibi yapcakti arkadan sinsi. sinsi geliyomus bende salata yapıyorum panikatak var bende Bıçağı saplicaktim az daha. . tehlikeli bu oyunlar :))

Ama boğuşmayi seven bir es işte biz eşimle rio olimpiyati yaptım evde çok eğlenceli

0|0
    0|0
Yükleniyor...