Tanımadığım insanlarla konuşamıyorum?

Ailemle çok rahatım ama başkalarıyla konuşurken nefessiz kalıyorum, boğazım kuruyor ses tonu düşüyor ve inceliyor. ortamda ikende aklıma konuşacak birşey gelmiyor neden böyle? Rahat olmak istiyorum ama olamıyorum
Not: yaşım küçükken cahil annemden çok dayak yerdim

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Dayak yemekle alakasi yok bence. Bende liseye gecene kadar oyleydim. Hatta insanlar duyamadim tekrar et felan derdi. Konusmam lazim diye ekmek bile alamazdim :D Kendine güven en önce. Tek meselen bu :D

Not: gayet sevgiyle büyüdüm

0|0
    0|0
    • 3ay

Bebekkende yok nazar mazar değer diye kimsenin eline vermiyorlar çocuğu sonrda büyuyunce niye utangaç bu çocuk

• 3ay

Ya kendinle konus bu konuyu, ben yardim almayi dusunmustum ama insanlarin beni yemeyecegini anladim :D Sen de kendine soz ver ya cik sokaga , ortamlara gir konusabildigin kadar konus. Ama kendine soz ver kendi icinde halletmedikce ben beceremedim. Lisede ilk stajimda gram konusmadim hatta o stajdan sonra aklim basima geldi. En kisa zamanda cozmeye bak valla iletisim cok onemli. Insanlar sana cekingen bile demez baska algilarlar. Yani ne biliyim git beyaz esya dukkanina dolaplar hakkinda bilgi al fiyatlarini sor. Ne yanii seni mi yicekler? Suyunu sekerini kapali bufelerden iste. Bunlar zamanla seni gevsetir.

Erkekler Ne Diyor 1

• sosyal fobisi var sende

0|0
    0|0
Yükleniyor...