Sakladığınız ve ömür boyu saklamayı düşündüğünüz küçük ama değerli bişey var mı?

Benim ki bu. Arkasında da tarih ve saati yazıyo. Sakladığınız ve ömür boyu saklamayı düşündüğünüz küçük ama değerli bişey var mı?

0|1
24|11

En İyi Erkek Görüşü

• Babadan en büyük oğla geçen galiba altın işlemeli bir bıçak var. Babam ile amcam çift yumurta ikizleri ve babamın daha önce doğduğunu söyledikleri için ona vermiş dedem ancak amcam lisedeyken hep çalarmış ama bir gün babam çalamaması için onu baya bir korkutmuş ve o günden beri çalamamış tekrar. Bana gelmesi ise 15 yaşımı buldu. Liseye geçince almış babam o da 15 yaşında ve ben de 15'imde aldım.

0|0
    0|0
    • 3ay

Kafam karisti kim kimin kardesi anlamadim.

• 3ay

İnşallah. Annem diyo ki sana çekerse hosteslerden birini alır gelir gelin diye 😬😬😬

• 3ay

Yok yok. Kabin ekibinde çalışanların evlenmesini ben uygun bulmuyorum. Tabi bu kişisel bir şey ama yine de uzakta olan anne ve baba birçok soruna neden olur

En İyi Kız Görüşü

• Hayatımı alt ust eden o insanla ilk ve son kez buluşup birlikte olduğum o geceden kalma tişörtüm... Kokusu icin

0|0
    0|0
    • 3ay

Neden sondu neden alt üst etti

Erkekler Ne Diyor 10

• Önemli bir hatıram var, onu saklamayı düşünüyorum

0|0
    0|0
  • yok..

0|0
    0|0
  • Çiçekli bir yüzük var. bir kız sevgilisine niye çiçekli yüzük verir ki töbe allam ya.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ayrılınca da saklar mısın

• 3ay

Seviyo musun hâlâ

• 3ay

yo hayır ama mutlu olsun yani güzellikler onunla olsun hayırlısı herkes için:) bana cocuklugumu hatırlattıgı ıcın tutuyorum yoksa onunla ilgili bir anı gelmiyor yani aklıma.

• hayır yok

0|0
    0|0
  • değilsin

0|0
    0|0
  • bir parktan tas alıp cebime koymuştum bikac yıl önce her elime değdiğinde şükretmek aklıma gelsin diye onu saklayacaktım omur boyu ama yakın zamanda malesef beni terketti

0|0
    0|0
  • bir dene deniz kabuu vardı

0|0
    0|0
  • var kalkmış hali 7 cm boyutunda ömür boyu saklayacağım değer verdiğim bişey var

0|0
    1|1
  • O ne la hamilelik testi mi o.

0|0
    0|0
    • 3ay

Evet

• 3ay

İlk çocuğuna hamile kaldığında ki testin ondan mı saklıyorsun. : )

• 3ay

Evet şimdilik ilk ve tek çocuğum 😀

• doğduğum güne ait yaprak takvimi sayfası

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• yüzük

0|0
    0|0
  • yaaaaa seninki çok güzeeell😍😍 Allah analı babalı büyütsün...
    Benim burç kolyem var onca değerli şeyin arasından en çok onu seviyorum sanırım yıllar boyuda saklarım

0|0
    0|0
  • evli misin :) bekar olsan hemen atardin kimsecikler gormesin diye.. her neyse sanırım yok şuana kadar o değerde bir nesnem olmadi

0|0
    0|0
  • Babamın anneme evlenirken aldığı saat
    Babamın eskiden kullandığı altın yüzük

0|0
    0|0
  • ALTIN kolyem sjjs

0|0
    0|0
  • Kitabımın arasında cicek var

0|0
    0|0
  • ne saklıyacam atarım gitsin giden gitmiş bende kalanın ne değeri olabilir...

0|0
    0|0
  • ay herhalde ileride bunu bende saklarım :) ben sevgilimin bana yazdıgı notları saklıyorum

0|0
    0|0
  • Cok tatli gebelik testi haha. halam ölmeden bana kalpli yastik birakti 5 senedir bende ve hala sakliyacam.

0|0
    0|0
  • özelini neden burda paylaşıyosun ki?

0|1
    0|0
  • Babamın bana aldığı kalemlik. 17 yıldır saklıyorum

0|0
    0|0
  • Birçok şey var

0|0
    0|0
  • Rahmetli babaannemden kalan kahve fincanı..

0|0
    0|0
  • bir muzik kutum vardi onu da atmislar yaa :(

0|0
    0|0
  • Şu anda yok

0|0
    0|0
  • yok 😂

0|0
    0|0
  • Abimin askerlik kolyesi

0|0
    0|0
  • Sanırım yok

0|0
    0|0
  • Alyansımı ölene kadar saklamayı düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Söz yüzügü

0|0
    0|0
  • ay kız mı erkek mi

0|0
    0|0
  • kaybettiğim kuzenimin bana verilen bilekliği.5 yıldır saklıyorum ölene kadar da saklayacağım galiba

0|0
    0|0
    • 3ay

İnşallah kaybolmaz

• 3ay

korkumdan çıkaramıyorum kutusundan

• Ya ama bu cok tatlı be :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...