Türk kızlarını neden kimse beğenmiyor?

Çirkin demiyorumda türk erkeklerinin bir çoğu rus ve ukraynalı kızlara sulanıyor, türk kızlarını neden beğenmiyorsunuz çok ayıp :Dd

Güncellemeler:
3ay @kaparias sen tam bir o r o s p u ç o c u ğ u s u n :Dd zorunamı gitti kezo :Dd
3ay kaparias sen tam bir pezevenksn :Dd haberin olsun cano :Dd

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Niye begenmeyelim canim. Akli fikrinsadece gtte memede olanlara kolay ekmek ciktigi icin kafalar o tarafa gidiodur

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 5

• Kıllı ve sismansınız

0|1
    0|0
  • Bence çok Nazlı ve kendini beğenmiş duruyorlar. Halbuki ruz kızları öylemi. Ruslar nazik kibar ne istersen yapar sarı sarı tatlı tatlı yumuşacık :) hahhaha

0|1
    0|0
  • Yoo Ben Beğeniyorum Mesela :)

0|1
    0|0
    • 3ay

@kaparias şu arkadaşım kurusuna her hangi bir yorum yapar mısın? güncellemeyi okusun ahah

• türk kızı daha cok evlenilecek diger kızlar ise sadece bel altlık kızlar olarak goruldukleri için

0|1
    0|0
  • bizimkileri hemen atamiyosun yataga o yüzen ukraynalilarda ariyolar careyi zavallilar

0|1
    0|0
    • 3ay

Saçmalama eskiden bir göz kırptığımı yatağa atardım neden bahsediyorsun sen

• 3ay

hayal gibi geldi bana , iyiki fazla göz kirpmamissin:) düsüncemi söyledim sorry abicim

• 3ay

Düşüncene saygı duyarım ama şunu iyi bil türk kızlarının çoğu milletin içinde namuslu görünüyor tenha bir yere gelince direk ağzına alıyor :Dd

Yükleniyor...