Bayrakları as as muhabbeti abartılmıyomu sızce?

bir yabancı turkıyeyle ılgılı ufacık bır gonderımde bulunsa ya da ne bılım bısey olsa bakıyorum kı butun turkler yorumlara bayrakları as as muhabbetı yapıyor. baslarda komık gelıyodu ve dayanısma ıcınde oldugumuzu gorunce bende sevındım mutlu oldum hosuma gıttı. Ama abartıyosunuz yemın ederım utanmaya basladım arkadaslar KOCAMAN ülkeyiz bizi bilmemeleri mumkun değil neden bir paylasım olunca bu kadar cok sevınıyoruz abartıyoruz? ezık mıyız bız baskalarının paylasımına mı kaldık? yemın ederım utanmaya basladım ya?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Darbe gecesı evınde çekirdek çıtlayan tayfa zaten bu ksnin cogu

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Özgüvensiz ve kompleksli bir milletiz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sosyal medyada Vatan severiz realda korkak kediyiz

1|0
    0|0
    • 3ay

Korkak derken?

• 3ay

realde nasıl korkagız lan darbe gunu neler yaptı millet

• 3ay

la öyle darbemi olur şaka mısın sen gercek olsa sokakta bir tane insan sag kalmaz sen elinle tankı nasıl durduruyon o tank seni dümdüz yapar darbeyi gercek sanma pkkya gelırsek yıllardan beri pkk ile mücadele veriyor haberlerini alıyoruz neden bitmedi hayla bir mantık ara.

• En gereksiz, iş hemde ülke sevgisi Öyle olmaz. Bak Ülkemde bayraktan cok ne var ama hain olduran hırsız namussuz ülkeyi soyan oldürenle dolu.. Bize bak Avrupa ülkelerine bak..

0|0
    0|0
  • başkası paylaşımını sen sewin ya da gurur duy diye yapmıyor senin yanında olduğunu gösteriyor bu seni pskolojik problemin bence.

0|0
    0|0
    • 3ay

ondan bahsetmıyorum mesela gecen teen wolf dızısındeki tyler la unlu bırı fotograf cekılmıs turkler bunu paylasmıs fotografın üstünede @ koyarak turkey yazmıslar. sonra tyler la fotograf cekınen kadın bunu ınstagramına atmıs yorumlara bı baktım herkes turk herkes bayrakları as dıyor. bı kadının ınstagram fotografında @turkey yazıyo diye bütün 80 milyonluk ulke sevınsın mı sımdı?

• 3ay

10-15 yasındaki ergenler koca turkıyeyı dunyaya rezıl edıyor. madonna rihanna bunların instagramına da yazıyolar. yenı nesılden hıcbı umıdım yok.

• 3ay

benimde yeni nesil çok saçma sapn bişey oldu ya.

• Aynen

0|0
    0|0
  • darbe gecesi dışarı çıkan kimse yok burda galiba

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...