Arkadaşım para mı çalmış olabilir mi?

Arkadaşlar merhaba , bir süre paramı biriktirdim cüzdanıma koydum ve bankaya yatıracaktım o sıra arkadaşım çağırdı gel oturalım diye gittim onlara çantayı onun yatagının üstüne koydum saçlarımı düzleştirmek için başka yere geçtim. arkadaşım para harcamasını cok sever ve böyle olaylarınıda eli uzun oldugunuda az çok şimdilerde öğrendim. Ogün aksam cafeye gittik kafe cıkışı sen dur ben öderim dedi cuzdana bakmadım ertesi gün bankaya gitmek için hazırlandığımda cuzdnda paranın olmadıgını fark ettim. Kaç gundur arıyor benden mi süpheleniyorsun ben senin paranı neden alayım diye öyle bir konuşuyorki kendi paramı kendimden çalmışım gibi psikolojiye soktu beni. cüzdanı götürelim parmak izi aldıralım diyor. yoksa ben sana dava açıcam diyo. ne yapıcağımı şaşırdım eminim onun aldığını ama kanıtlyamıyorum ne yapmam şazım?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece parami geri ver ve bu olayi unutalim vb diye konuş. Sağlam dur suc atmak istemiyorum bilip bilmeden ama asagi yukari belli.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Buldum canım başka yere koymuşum de, irtibatı kes. Bugün paranı cüzdanından alan, yarın güvenini alır..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• dostum sana ters pisikoloji uyguluyo arkadaşlık felan dinleme tamam gel gidelim parmak izi alalım de bak nasıl götü tutuşuyo dene bak olumlu sonuc alıcaksın :D

0|0
    0|0
  • "sen dur ben öderim dedi" Çok güzel yalan uydurmuş. Aşırı şüpheli bir hareket bu. Ters psikoloji uyguluyor sana, sanki onun yapmadığını ikna ettirmek için. Sen deki polise gidiyorum şimdi de.

0|0
    0|0
    • 2ay

Ee çalan kişi düşünür parmak izini bırakmaz parmak izi çıkmazsa eğer bu sefer ben suçlu olucam haklıyken haksız olucam

• 2ay

İşte çıkmama ihtimlali var ama cüzdan kolay kolay parmak izi bırakabilen bişi değil hele pamukluysa çok zor :D Aslında bu parayı nasıl bulabilirsin biliyormusun? Evine gidip arıcaksın parayı buyuk bir meblağdan bahsediyorsun. En kısa sürede parayı bul onun evinden ya da hesaplarından bir incele olmadı.

Polise gidip suç duyurunsunda bulunacaksın o zaman. Peki kafeden ayrıldıktan sonra bir mağazaya vs. falan gittiniz mi? evinize giderken?

• 2ay

Evine gidip arasam kim bilir nerelere sakladı onu bişekilde halletmiştir hesaplarımı kontrol et diyor okadar kendınden emin kendimden süphe duymya başladım artık. annemede benim kendi paramı saklayabileceğimi söylemiş

• labılır

0|0
    0|0
  • Hic ugrasma git nereye dava acıyorsan ac de. Birdaha görüşme terse yatırıyor seni biliyor cüzdana senin elim sürdüğünü ne parmak izi kalır o alırken silmiştir izleri o kadar Prof yani uzak dur canım

0|0
    0|0
  • Yanindan ayirmayacaktin, bundan sonra ayirmayacaksin unut gitsin para kopegin olsun dersin aradiginda

0|0
    0|0
  • anlatilanlara ve arkadasinin bu abartili davranisini goz onune alirsak bariz hersey ortada.
    sanirim, tahmin edilen olmus.
    gecmis olsun, ve arkadaslarina dikkat et.

0|0
    0|0
  • arkadaşlığını bitir derhal uzak durmasını söyle

0|0
    0|0
    • 2ay

Ona öyle dedim birdaha görüşmek istemiyorum seninle dedim ama o hala kendini yağ gibi üste cıkarma peşine düştü sürekli annemi beni arıyor

• 2ay

engelle aramamasını söyle kesinlikle uzak dur asla da inanma sen biraz iyi niyetlisin

• Kimseye guveneme

0|0
    0|0
  • bu kadar şey söylediyse %50 ihtimali var ama kafeye giderkende kaybolmuş olabilirmi

0|0
    0|0
    • 2ay

Hayır olamaz onlara giderken markete ugradım param duruyordu cuzdanı kapattım diğer gözünden aldım market parasını daha sonra hiç açılmadı cüzdan

• 2ay

Oda gitmek istiyor işte kendinden emin

• 2ay

tamam sen git sonra polis onuda çağırır oda gider oda yükümlülüğünü atar

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Kaybetmiş olmayasın

0|0
    0|0
  • Kesin o almış. Bende en yakın arkadaşım çalmıştı

0|0
    0|0
    • 2ay

Ama okadar eminki kendinden benim kafamı karıştırıyo olabilirmi çalan kişi parmak izini bırakmaması gerektiğinide düşünmüştür heralde ki ısrarla polise gidelim diyor

• 2ay

gidelim de kendini korumaya çalışıyordu

Yükleniyor...