Kapat

İstanbul Gaziosmanpaşa nasıl bir yerdir?

Genelde alevi kürt çok diyorlar siz ne düşünüyorsunuz. Aslında benim pek bir bildiğim yok sadece orada yaşayan bir arkadaşımın alevi veya kürt olma ihtimalini düşünüyorum.(Düşmanlığım yok)

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bak şimdi baştan üslup konusunda kaybediyorsun.

''Orada yaşayan bir arkadaşımın alevi veya kürt olma İHTİMALİNİ düşünüyorum'' derken bu duruma anormalmiş gibi bir anlam yüklüyorsun.

0|0
    0|0
    • Anormalmiş gibi değil. Sadece bilmek istiyorum merak ediyorum ama aynı zamanda onun yaşadığı mekanıda merak ediyorum...

En İyi Kız Görüşü

• Ben orda oturuyorum, gaziosmanpaşa istanbulun en kalabalık ilçesiydi ama gazi mahallesi ayrıldı. Gazi mahallesinde kürtler coktur, bizim mahallede karadenizliler hep var mesela, karışık yani cok insan var cünkü

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• En kötü yerlerinden İstanbulun

0|0
    0|0
  • Her kesimden insan var yoğunluk alevi Kürt doğru

0|0
    0|0
  • Tavsiye etmem oraları

0|0
    0|0
  • ben orda 11 yıl yaşadım. 6 yıldan beri de beylikdüzü'ndeyiz. bizim zmanımızda çok hoş bir yerdi. ama şimdi çok kalabalıklaştı... her türlü insan var. sıkıntı olmaz...

unutursun için yana yana
    unutursun ölüm sana bana

0|0
    0|0
  • Bende kürt gaziosmanpaşa sempatizanıyım

0|0
    0|0
  • Ben orada yaşıyorum her medeniyetten insan var seni rahatsız eden ne burada mı yaşamak amacın?

0|0
    0|0
    • Beni rahatsız eden hiçbirşey yok sadece orası hakkında daha fazla bilgi almak istiyorum yerleşim kesimleri din ve mezhepler felan

• Yildiztabyada oturuyor annem merak ediyor oturdugu yeri felan. Yildiztabya nasil bir yer

• Sakin ve çok kötü bir ortamı yok iyi yer bence.. Anne den ayrı mı yaşıyorsun sen

• Molotof atar dikkat et

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• meydan falan güzelde ara mahalleler sıkıntılı

0|0
    0|0
Yükleniyor...