Sevdiginiz bir insan icin herseye katlanirmisiniz?

Ben birini cocuklugumdan beri seviyorum onlards beni sevsin diye hic istemedigim halde basimi kapattim 😏hic istemedigim halde ilahiyatta gittim ingilizceye okadar asik ooan ben askim icin herseyden vazgecdim 😕simdide diyolar dugub kuranli olucak ben istemi yorum kardesim 😕sacimi acmamada izin vermiyolar 😕benim ailem oyle degildu 😕keske dayim gibi olsaydi kayinpederim amcam gibi olssydi 😕😕 nen kanli caraf olayinida yeni duydum bunlarsa oluyomus benim ailemde olmazdi oyle seylelr 😕arkadaslae benim kardesim yok ablam yok abim yok ben isterdimki annemin babaminda evladinin davulu zurnali dugunu olsun 😕ne demisler gulu seven dikenine katlarnir ihsallah evlatlaeim benim gibi yaomak istemedikleri hic biseye zorlanmazlar

Güncellemeler:
3ay Keske allah kalbime boyle bir sevfi vermeseydi benim hayalim bir ingilizle evlenmekdi hersey istedigim gibi olucakdi oxaman basim acik ingilizce ogrenmis bir insan olucakdi ya da izmirli bir turkle evlensem 😕😕

0|0
15|10

En İyi Erkek Görüşü

• valla hata yapmışsın kardeşim seni olduğun gibi kabullenmeliydi çok büyük hata yapmışsın cicim ayları bitince ne yapacaksın ya umduğun gibi alışamazsan ne halt edeceksin... yazık etmişsin kendine

0|0
    0|0
    • 3ay

Ihsalalh cocuklarim oyle olmaz onlar olsun diye evleniyorum cocuklar icin herseye katlanir insan

• 3ay

yanlış düşünce bence Allah yardımcın olsun... inaşşalh alışırsın gerçi bizim komşumuzun karısıda aynı sen gibiydi 15 sene önce sevgilsiinin şartıyla kapandı ama şimdi dua ediyormuş kapandı diye gerçi her bünye kendine göre... hayırlısı inşallah alışırsın pişman olmazsın

En İyi Kız Görüşü

• inşallahla maşallahla olacak şey değil bunlar eğer bu tanıttığın kişiyle elenip çocuk sahibi olursan seni zorladıkları gibi evlatlarını da zorlayacaklar. aşkta fedakarlık yapmak tuhaf geliyor özellikle kapanma konusunda. kimse kendini beni beğensin benimle evlensin diye değiştirmemeli. yanlış yoldasın bence , hayatını mahvediyorsun. sen bu kadar fedakarlıkta bulunuyosun da beyefendi niye olduğu gibi kabul etmiyor sağlıksız bir ilişki

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben kendim icin herseye katlanirim. ben sikinti d3gil ama cocuklarimi kimse ietemedigi biseye asla zorlayamaz

• 3ay

sana ve düşüncelerine saygı duymayan ve kabullenmeyen biri kendi çocuklarını da aynı şekilde yetiştirecektir. seviyor olabilirsiniz ama evlendiğinizde başınıza gelecekleri de düşünün ertesi gün pişman olmamak için

Erkekler Ne Diyor 9

• Ask bu degil ablacim sana yanlis ogretmisler

0|0
    0|0
  • katlanmam

0|0
    0|0
  • Sevdiğim için bir çok şeye katlanırım da senin gibi kişiliğimi kaybetmem maalesef.

0|0
    0|0
    • 3ay

Yemin ederim bebek olsun diye katlaniyorum herseye o bebegi aliyim kucsgima 😊😊😊allah ihsallah evlat verir 😚😚

• 3ay

Amin, hayırlı evlatların olsun.

• şu ann hayattayım katlanıyorum yani herşeye :D

0|0
    0|0
  • valla yorum yapmak sizi ayırmak uygun olmaz şimdi Allah mesut etsin

0|0
    0|0
  • katlanirim da nerde oyle insan

0|0
    0|0
  • Katlanmam.

0|0
    0|0
  • bir kağıt bile 7 den sonra katlanamıyor elbet vardır insanın bir sınırı

0|0
    0|0
  • Katlanırım ama senin yaptıklarının gramına onay vermiyorum vazgec bu işten.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Kimse seni zorlamamışki kendi kendini bu duruma sokmuşsun. Sanki türkiyede erkek kıtlığı yaşanıyormuş gibi ona takılı kalmışsın hayat böyle geçer mi kendine uygun birini bulmalıydın.

1|0
    0|0
    • 3ay

Ah keske sevdigim ingiliz olsaydi ozaman ben hic biseyimi değiştirmezdim dinim gene islam olurdu hayatim ama benim istedigim gibi olurdu

• 3ay

Böyle denerek evlenilir mi. Sevgi diyorsun böyle böyle yıllar geçtikçe nefret etmeyesin karşındakinden. Hem nasıl sevgi. Başka bir durum mu var demediğin.

• keşke hayallerinden vaz geçmeseydin, yine aşık olurdun. Ama gerçkten seven katlanır yaoar da benim içimden gelmiyorsa başıma kapatmak, Kuran okumak veya hutta namaz kılmak. Yapsam nolur? İmanlı mı olurum

0|0
    0|0
  • Aynı durumların farklı versiyonunu çoğumuz yaşadık, sevdik ve sevildik. Ona ve ilişkimize fayda sağlamak adına bir çok fedakarlıklar yaptık. Yeri geldi kendimizden ödün verdik. Şimdi arkana dön bir bak, eski fotoğraflarına bak mesela.. Bu sen misin? Kim bu kız? Memnun musun bu yaşananlardan? İlerde yaşayamadıklarından dolayı pişmanlık duyup keşke diyecek misin? Çünkü sevgi bir yere kadar seninle birlikte geliyor. Sevgin bittikten sonra tahammül edebilecek misin?

0|0
    0|0
  • ister istemez katlaniyor insan sevince gözü görmüyor

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben hicb8rini asla istemiyordum ama mecbur kaldim 😕

• Değişmek istedin ve degistin eger istersen degisiminden zevk alabilirsin şöyle dusunmen gerek Allah sen dogru yola giresin diye karsina birini cikarmis onu cok sevmeni onun sayesinde guzel olana ulasmani saglamis yani bu degisimini zorla yaptigin bise olarak degil önune cikan ve degerlendirilmis bir firsat olarak düşün icinde bulundugun durumu sevmeye calis aksi takdirde ne mutlu olmayi ne de kaliteli bir hayat yasamayi basarabilirsin

0|0
    0|0
  • Ailem dışında hayir

0|0
    0|0
  • inşallah.

0|0
    0|0
  • ask herseye boyun egmek degildir ki

0|0
    0|0
  • Katlanirim

0|0
    0|0
  • her şeye çok bambaşka bir kavram katlanmam.

0|0
    0|0
  • Herşeye katlanamam

0|0
    0|0
  • Sevgi oyle birsey zaten ister istemez gozu kapaniyor... Sen mutlu olda gerisiini bosver

0|0
    0|0
  • Hayır katlanmam

0|0
    0|0
  • Gulu seven dikenini katlanir sozune uyup hayatini mahvetme. hayallerinin pesinden kos
    Yol yakınken evlenme...

0|0
    0|0
Yükleniyor...