Hoşlandığınız kişiden numara isteme taktiğiniz ne?

Erkeklerin kuşkusuz ''Burası çok internet yiyor, çok kasıyor, wp ye geçelim mi?''

0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekleri çözülmüş resmen :D :D Ben fazla takılmadığım için sitede, sohbet ettiğim birisi olunca o kendisi otomatik olarak diyor 3-4 saatte bir yazıyorsun bari numaranı falan verde oradan konuşalım diye. İşin acı tarafı ben yine 3-4 saatte bir yazıyoru, evet wp den bile :D :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Alakalı bir konu bulur konuyla ilgili haberleşme bahanesiyle telefonunu alırım. Onun da benim numaramı aldığından emin olurum ama en az bir 5-6 gün aramam :D

1|0
    0|0
    • Ahah 6,6 gun neden

• Ahah ya araammazsa 😂😂

• Ne kadar hoşlandığıma bağlı. Çok önemli değilse aramam. Çok hoşlanıyorsam telefon numarasını aldığım konuyla alakalı bir şeyler uydurur, bulur ararım öylesine. Kendimi hatırlatmış olurum. Arkadaşlarla falan buluşurken dahil ederim bir bahaneyle vs de asla flört etmem yani :D

Erkekler Ne Diyor 53

• Sıkıntı yapmaya gerek yok ya. Direk istiyorum artık daha iyi böyle, henüz numarasını vermeyen olmadı daha 😁

1|0
    0|0
  • Genelde kizlar bana dio bunu

1|0
    0|0
  • hayatımda yapmadığım bir şey aslında bu. numara istemezsen daha iyi olur ve daha da güvenilir olursun. bu da bir taktik 😝

1|0
    0|0
  • Aylarca bakmıştık birbirimize sokakta görüp konuşunca yok dedi zilli ne değişik insan bu karı milleti

1|1
    0|0
  • Şu ana kadar istemedim. İstersem açıkça, dobra dobra söylerim.

1|0
    0|0
  • istemiyorum ben

1|0
    0|0
  • Taktik yok direk söylücen

1|0
    0|0
  • Yok isteyemem

1|0
    0|0
  • Bir kızdan numara aldiysan onunla sevgili olma yolunda yarı yol katetmissindir is bahanesi ile alirdim

1|0
    0|0
  • Direk isterim öyle bir şey olduğunda.

1|0
    0|0
  • Daha önce hiç istemediğim için düşünmedim böyle birşey

1|0
    0|0
  • Numaranı ver derim.

1|0
    0|0
  • ben öyle henüz istemedim :)

1|0
    0|0
  • Oyle birsey yapmadim simdidye dek ama yapacagim zaman yaratici guzel birseyle yaparim

1|0
    0|0
  • Hiç bir kızdan numara istemedim. Rehberimde 38 kız var hepsi kendisi verdi

1|1
    0|1
  • ben istemiyorum veriyorum :D

1|0
    0|0
  • istemiyorum verıyorum. mesaj at ya da cagrı tamam dır

1|0
    0|0
  • 11 tane no ver sayısal oynayacağım 😂

1|1
    0|0
  • Burdan birisinden hoşlanma durumu olmadı bende.

1|0
    0|0
  • Wpye gel anlatayım:):):)

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    33

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...