Görücü Usülü mü? Aşk Evliliği Mi?

Gayet Açık ve net..

0|0
13|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• gorucu usulune karşı olanlara seslenıyorum gorucu olunca bır yerde tanışıp anlaşıp flort edılmıyormu. gorucu usulu gıdersın beğenıren sozlenırsın evlenmen şart değil sozluyken tanımaya başlarsın anlaşıyorsan nişan yapar orta yol katdersın baktın sevmeye aşık olmaya başladın evlenırsın. sen her gıttığini almak zorunda değilsin sana her gelenı kabul etmek zorunda değilsin ne mantık var ya gerıcı goruyorlara onların coğu flort edıp orasını burasın bakırelığını kaybetmış. bunu medenıyet cağdaşlık gormuş zavallılar bu şekıl yapan kapalılarada sozum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Aşk evliliği.

0|1
    0|0
  • ask evliligi de olabilir mantik evliligi de. ama gorucu usulune kesinlikle karsiyim. gorucu usulu evlenenlerin de uzun sure evli ve hala mutlu kalanini gormedim. bazilari var ki 45 senedir evliler birbirlerine ne sevgi kalmis ne saygi. soruyorum simdi bu cift cocuklarina ne ogretebilir? bir cocuk ailede sevgi, saygi, guveni ogrenmezse nerden ogrenebilir?

0|0
    0|0
    • 2ay

aşk zamanla zate bitiyor. mantık evliligide zamanla amaaan zate severek evlenmedim boşanalım. görücü usulü en azından boşanma vakaları daha az bence. en dogrusu Allah için sevip evlenmek

• 2ay

Aynen öyle Abdullah

• 2ay

@abdullah1wmake malesef etrafimizda hep Allah i seven insanlar olmuyo. hem ask o kadar basit degil sadece siz basit goruyosunuz. insanin aski gercekse eger hic bitmez. mantik evliligi de oyle. bazi insanlari ask doyurur bazilarini da beyin. o yuzden karsisindakinin zekasiyla veya kalbinin buyukluguyle doyanlar kolay kolay birakmazlar.

• Aşkk

0|1
    0|0
  • Aşk 😊

0|1
    0|0
  • aşk evliliği

0|1
    0|0
  • Tabi ki aşk...

0|0
    0|0
  • bence görücü çnkü aşkın bitince mutsuzlaşınca için yanıyor sonuçta sen seçtin bir de aşık oldun ama görücü olsa mutsuz da olsan''ya en azından ben seçmedim'' diye kendini avutabilirsin.

0|1
    0|0
  • Ask evliligi

0|1
    0|0
  • Görücü usulü olunca aşk olmuyor mu?

0|1
    0|0
    • 2ay

Daha sağlam oluyo bana kalırsa

• 2ay

Ben karşı değilim görücü usulü kötü diye bir ön yargı var ama yine orada da bir tanışma anlaşma sevme söz konusu istemezsen evlenmezsin bir zorunluluk yok daha sağlıklı bir ilişki bence

• 2ay

%100 katılıyorum

• Aşk evliliği

0|0
    0|0
  • Evlenmemek?

0|0
    0|0
    • 2ay

Yalnız geçer mi bir ömür

• 2ay

Evlenip de aynı kişiyle bir ömür geçirmekten daha kolay bir şey. "Aşığım ulan" deyip de 40 yıl boyunca aşık kalabileceğine inanıyor musun? ya da daha derin bir olay, aşka inanmak.

Yakınlaştığım kişiler olur, fakat şu anki düşünce yapıma göre evlilik bana göre bir şey değil.

• 2ay

Saygı sevgi çerçevesinde bir ömür süregelen ilişkiler var ama

• Hiçbiri evlenmemek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• askkk

1|1
    0|0
  • Aşk Evliliği Tabiki

0|1
    0|0
  • aşkı bikere geç. kuzu gibi saliha bir eş. bu zamanda nerdeee

0|1
    0|0
  • aşk taabi

0|0
    0|0
  • aşk evliliği 😁

0|0
    0|0
  • sevdiğim kıza görücü gelmiş :) anla artık :)

0|0
    0|0
    • 2ay

Sen gideydin görmeye

• 2ay

ayrıldık ayrıldı benden gelsin severse mutlu olsun ama benım sevgımı kımse vermez ama kız sevmyıorsa nafile ve içimi acıtan sey kız 18 yasında gelenler 28-32 arası çok saçma çocuk gibi kalır onun yanında

• Karanlık usül baba 👊

0|0
    0|0
  • Görücü usulü tanışıp karşılıklı etkileşime göre hareket etmek.

0|0
    0|0
  • tabikide ask

0|0
    0|0
Yükleniyor...