Sanal ortamda tanıştığınız insanlara güvenenlerden misiniz yoksa hiç umursamayanlardan mı?

Ayrıca bu sorum kapsamlı yani bu site için demiyorum. Mesela farklı ülkelerde olup dilinizi geliştirmek için açtığınız hesaplardaki insanlara güvenir misiniz? gibi...

Güncellemeler:
2ay peki bu durumda başına kötü birşey gelmiş biri var mı

0|1
7|48

En İyi Erkek Görüşü

• insanlar dunyada bir seye siginmak ister ve insanda insanlar cok guzel bir seye siginsinlar diye olmayan bir duyguyu varmis gibi yapmislardir

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben kolay kolay kimseye güvenmem sizde güvenmeyin 👍

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 47

• İyice tanımadan, resmini görmeden , sesini duymadan ilişkili olduğu yerler teyit edilmeden güvenilmez birde güvenmem deyip kesip atanlar var ama burda tahmin ettiklerim durumu vahim olan çok var burada saatlerce vakit geçiriyorlar kimlerle ne konuşuyorlar peki? güvenmedikleriylemi geçin orayı bir :D

2|0
    0|0
  • zamanla oluşur güven
    bu herhangi bir yerde tanıştıgın kişilerle aynı durumdur
    gördügün baktıgın oturup kahve içtigin insanada hemen güvenemezsin neticede

1|0
    0|0
  • Nerde tanistigima degil karakterine bakarim

1|0
    0|0
  • Güvendiklerim var güvenmediklerim var. Güvenmediklerimle işim olmuyor lakin güvendiklerimde zaten numaram oluyor. Yani arkadaşlığı öyle sitede vs bırakmamaya çalışıyorum. Arada çay içmeye çıkabileceğin arkadaşların olması güzel bir şey bence :)

1|0
    0|0
  • Sanalda guvensem nolur guvenmesem nolur bana sıkıntı yaratmaz hiç bir durum herkes ne yaparsa kendine yapar insan olarak değer verip konuşuyorum ön yargim yok kafam uyusmuyosa konuşmam en fazla , MB (megabaytımın) yan kenarı der basar giderim😃

1|0
    0|0
  • Kişiden kişiye değişir ben güveniyorum şahsen.

1|0
    0|0
  • İyice tanıdıktan sonra güvenirim çünkü belli bir noktadan sonra gerçekleri konuşmaya başlıyabiliyorsun sonrada yalanlar ortadan kalkıyor tabi kişiye bağlı sinema sitesinin birinde 7-8 yıllık çok sağlam arkadaşlarım var kızlı-erkekli aile gibiyiz burdada sağlam karakterli kişiler var..

1|0
    0|0
  • Valla güvendiğim insan vardı 1000 tl borç gönderdim eve taşındım kardeşim çok lazım para dedi buyur adamım para sana fedai olsun dedim 3 ay sonra geri ödedi no problem !

1|0
    0|0
  • Belli bir süre görüşüp tartmam lazım fikirlerini ve söylemlerini.

1|0
    0|0
  • Guvenmiyorum sanal ortam yalan çukuru.

1|0
    0|0
  • Güvenmiyorum umursamamazlıkta yapmıyorum

1|0
    0|0
  • Güvenmem kimseye. Sadece güvenmek için şans veririm.

1|0
    0|0
  • Bir şans veririm ama hemen renklerini belli ederler...

1|0
    0|0
  • önceklik hemen güven olmaz sohbet ettikçe hayatını tanıdıkça fikir edinirsib

1|0
    0|0
  • Cok guvenilip guvenilmeyecek bir durum yok ortada. Sanal oldugunu kabul edip ona gore hareket etmek ve beklenti icerisine girmek yeterli

1|0
    0|0
  • Herkese güvenirim. Kim ki güvenimi suistimal eder. Onu çizerim anında.

1|0
    0|0
  • Çoğu zaman güvenirim ama güven tek Kullanımlıktır

1|0
    0|0
  • Güven verilen bir şeydir.. O güveni verirse hangi platformda olursa olsun güvenirim..

1|0
    0|0
  • umursamamak degilde guvenmiyorum

1|0
    0|0
  • Guvenirim genelde
    Sanal ve disarisi aynidir
    Sanalda da disarda da her turlusu vardir

1|0
    0|0
  • Guven artk zor tanimadan guven olmaz.

1|0
    0|0
  • Umursamayan

1|0
    0|0
  • evet güvenirim kendim internetten tanıştığım
    bayanla evlendim ve çok mutluyuz inan karşılaşacağımız güne kadar resmini bile görmedim.

1|0
    0|0
  • Güvenirim, çünkü farkındayım ki buradaki insanlar da reelde tanışabileceğim insanlardan.

1|0
    0|0
    • 2ay

istisnasız herkese mi? yani başka herhangi bir dilde konuştuğun ve türkiyede yaşamayan birisi mesela? güvenir misin?

• 2ay

Ben güveniyorum zira çok nadir insan bu güveni boşa çıkartır bence.

• 2ay

Sen beynini oraya programlamışşsan zor iş zaten bu.

• Konuşmamızı bağlı :)

1|0
    0|0
  • sanal da aşk sevgili olmaz

1|0
    0|0
  • sanaldakilerde normal insan sonuçta. Taleplere göre değişiyor tabi güvenip güvenmemek

1|0
    0|0
  • güveniyorum zaten başıma ne gelecek ki

1|0
    0|0
  • güvenirim niye güvenmiyim sanaldakilere neden güvenilmez herkes aynısını söylüyor hiç anlamadım

1|0
    0|0
  • Duruma göre

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...