Kestiğiniz kurban'in üzerine binip sirat köprüsunden hizli mi gecmek istersin yavas mi?

Kestiğiniz kurban'in üzerine binip sirat  köprüsunden hizli mi gecmek istersin yavas mi?

0|1
2|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Dosdogru olmak lazim once

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 10

• kurban kesmenin manasını kimse bilmiyor çogu gösteriş olsun diye kesiyor..
    işçisinin hakkını yeyip 3 kurban kesmenin bir anlamı yok zaten..

0|1
    0|0
  • Aha bu boynuz dotune girsin yazaydı bari 😂

0|2
    0|0
  • Peki hiç parası olmayıp fakir olup kesmeyen insanlar israftan geçemeyecek mi? Çok çetrefilli bu konular.

0|1
    0|0
    • 3ay

Sırat*
      Bence de haklısın hocam, ama onun da bir ölçüsü vardır tabi. Sen kesmene bak.

• 3ay

Ben arastrmayı iyi bilirim yanlız uydururken cok arastrmadan uyduruyorsunuz benim için no problem daha kolay yerle bir ediyorum :) hee usluba gelince bir ibadeti dalgaya alarak yazar isen böyle cevapları bekliyor olman gerekir cvp almaya okadar dayanamıyorsan bu tur provakasyonlara girmemek gerekir. Medeni olmanın ölçüsü uydururken de iyi cvp aldıgın zamanda bunu karsılarkende iyi olup dengede olmaktan gecer :)

• 3ay

@Ehlivukuf kuranda hayata memata uzaya ya da esyaya ya da herhangi bir seye ait herseye ait ayet vardr kurban ayetide bu olaya ait ayette sana ait bna ait ayette var. Kuran kusatıcı bişey mühim olan mutlu mesut olmakmı yoksa mundar olmakmı bu secimlere kalmış birşey. Benim yaptıgım hatalı yorumunu düzeltmek :)

• Resim alkışlık

0|1
    0|0
  • Ayakta alkışlıyorum 👏

0|1
    0|0
  • Hayırlısı bilader

0|1
    0|0
  • Bence mantık aramayın soruda çünkü yok 😄

0|1
    0|0
  • Soz dogruda her kurban kesen hirsiz tecavuzcu my?

0|0
    0|0
  • Hızlı hızlı geçelim de yorulmasın hayvan.

0|0
    0|0
  • bu kopru ne koprusu?

0|0
    0|0
Yükleniyor...