Arkadaşıma ihanet etmiş sayılır mıyım?

Yaş kısmı yanlış arkadaşlar yaşım 30.. ben bir yıllık evliyken eşim kanserden vefat etti, ailecek görüştüğümüz çok samimi arkadaşım vardı 3 aylık evliydi o da eşimin vefat ettiği zamanda trafik kazasında vefat etti, bende onun eşine yalnız olduğunu hissetirmemeye çalıştım her zaman görüştük acılarımızı paylaştık, olaydan bir yıl sonra da evlenmeye karar verdik, ancak eşi yani yeni karım eski eşiyle evlendikten sonra beraber olamadıklarını zamana bıraktıklarını söyledi, evlendigimizde ise ilk erkeği ben oldum, şimdi yeni çocuğumuz oldu.. sizce arkadaşıma ihanet etmiş sayılır mıyım? biraz uzun ancak yorum getirirseniz sevinirim..

Güncellemeler:
2ay Güncel

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Değil bence sen ruh eşini bulduysan sonuçta dünya yalnız yaşamayı kaldırabileceğin kadar güzel değil ihanet değil bu

0|0
    0|0
    • 2ay

Anladım ancak onlar eş olamamış biz evlendik çocuğumuz oldu, arkadaşım sağ olsa ne derdi bu duruma

• 2ay

Hayır alakası bile yok sen ihanet etmedin bir şey yapmadın sevdiğin insanla berabersin

• 2ay

Sağol rahatladim sayende bir nebze

En İyi Erkek Görüşü

• Çok temiz birisin; maşAllah.
    Bence sorun yok; Allah daim etsin.

0|0
    0|0
    • 2ay

Kinaye yapmadın değil mi kardeşim

• 2ay

Amin sağolun abim cümlesine nasip etsin

• 2ay

Amin Allah razı olsun

Kızlar Ne Diyor 2

• Yok daha neler niye ihanet etmiş olasın ki olmaz öylr birşey sonuçta o hayattayken yaptığın birşey değil

0|0
    0|0
  • iş işten geçmiş bu şimdi sorulmaz ki evlenmeden soracaktın onu

0|0
    0|1
    • 2ay

Haklısın şu an daha çok aklımda bu durum o yüzden sordum

• 2ay

neyse sıkma canını alın yazısı diye bisey var sen ne parsan yap o kadar gelir bulur seni

• 2ay

Tabiki orası öyle eyvallah

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...