Kapat

Ahir zamandayız Kime inanacağız?

Ahir zamandayız. Çoğu şey yalan dolan.
Din ile ilgili
Siyaset ile ilgili
Medyadaki yaşananlar
Arkadaş , çevre , aile içinde bile yalan dolan
Biz neye inanacağız arkadaşlar. Öyle komplolar dönüyorki hayırlı dediğimiz şer çıkıyor.
Bilgisi olan anlatsın. Nasıl yol izleyebiliriz.

0|0
6|15

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Her sakallıyı baban, her hacı hocayı öncün sayma diye boşa dememişler.
    Aklımız var.
    Eline Kur'an-ı Kerim'i alan siyaset yapan malum kişi ve onun gibilere inanma. Bu sömürgedir.
    Daha çok seni ileriye taşıyabilecek, ileri görüşlü kisileri örnek al.
    Mesela M. Kemal Atatürk gibi.
    Hayatında din ile seni kandırmaya çalışanlara yer verme.

0|1
    0|0
    • İkisi bir arada olan var mı. İleri görüşlü İslam lideri

• Hayır yok. Atatürk'e az buçuk baktığında bunları görebilirsin zaten. Müslüman ülkelerde sadece sömürge ve kandırma vardır.
      Şöyle ki Müslüman ülkelerin başlarındaki kişilere bakarsan milyon dolarlarla oynuyor.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• Inanma bosver

0|0
    0|1
  • Bana inanacaksınız.

0|1
    0|1
  • Kitap ve peygamber yeterli

0|1
    0|0
  • kalbinin sesini dinle doğru olanı bulucaksın..

0|0
    0|0
  • Tam ilmihal saadeti ebediyeyi al evine oku

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Kimseye inanmak zorunda değilsin. Kuranda akıl sahipleri için indirdik yazar. Oku kendi doğrularını yaşa

0|2
    1|0
  • iki arada bır derde kalırsan takıldıgın mevzuyu kalbıne sor vıcdanın sana yol gosterır. eğer dını bılgın yoksa. sağlam hocalar var youtube de dr. naik zaik var on numara bır yabancı musluman profosor. turkıyede nurettin yıldız alparslan kuytul cubbelı ahmet hoca. pr. dr. ihsan şenocak bunlar gayet ıyı

0|1
    0|0
  • Facebook Hayalhanem gir videolari izle bir hosuna gidecektir kesinlilkle cok guzeller

0|1
    0|0
  • Neye inaniyorsan

0|1
    0|0
  • Ben 3 yıldır bu yüzden tv izlemem kafam da çok rahat arkadaşlar bana anlatır olan biteni gazetede okumam çünkü başkalarının yönlendirmesine ihtiyacım yok sende bunu dene

0|1
    0|0
  • Güvendiğin camii imamı varsa ona git, sana dini eğitim versin. şimdi alt yapı olmadan bazı şeyleri kavrayamaz insan.

0|1
    0|0
  • Kardşeim artık Allah'a İman ve kendine inan

0|1
    0|0
  • Kendine bir tane mürşid-i kamil birini bul

0|1
    0|0
  • Aklını kullan sadece. O sana Hak yolu gösterecektir.

0|1
    0|0
  • Kendine

0|1
    0|0
  • sadece allaha inan

0|1
    0|0
  • Adi üstünde ahir zaman. Din elde ateş topu tutmasin gibi zor olucak.

0|1
    0|0
    • Doğru söyledin. Kolay olmayacak. O nedenle akıl ile işin içinden çıkamadım. Hayırlı dediğim şer çıkıyor.

• şerde hayir ara, ayette nediyor? sizin şer sandiginizi hayir, hayir sandiginizida şer olarak sizlere gönderirizki sabrinizi deneriz.

• Sağol bro

• 😂 ilginç

0|1
    0|0
  • kardeşim laflara dedikodulara iftiralara bakma. din söyleyen insanların yaşayışlarına bak.

0|1
    0|0
Yükleniyor...