Psikopat mıyım narsist miyim kompleksli miyim?

-Kendimi beğeniyorum, bazen uyurken sevgilimle (kendimle) uyumuş gibi hissediyorum, aynada kendime bakıyorum.

-Espri ve şaka yapıyorum (eşek şakası yapmıyorum) ama yalan söylemek utanç verici geliyor bana, yalan söylemek yerine konuyu değiştirmeye çalışıyorum veya susuyorum.

-Şüpheciyim, insanlara güvenmiyorum, kendime de güvenim az galiba.

-Öfkelinince insanları (bana zarar vermeye çalışan insanları) öldürmeyi düşünüyorum, normalde öldürmeyi düşünmüyorum.

-Özellikle bilgili insanlara bilgiçlik taslıyorum, insanların kötü yönlerini söylüyorum (kıyafetini beğenmediğimi, çirkin olduğunu vs.), kötü yönlerini söylediklerim kişilerin çoğu gülüyor, yani eleştirilerimden dolayı insanların üzülmediğini düşünüyorum.

-İnsanları aşağılamak istemiyorum ama kendimin övülmesini (değer verilmesini) istiyorum.

-Sorumluluk almaktan korkuyorum ama sorumluluk alırsam o sorumluluğu yerine getiriyorum, eğer bir işte sorumsuzluk yapar ve işverenin zarar görmesinden korkuyorum. Çalışmak istediğim işlere düşük ücret teklif ediyorum.

-Küfür etmeyi utanç verici buluyorum.

-İnsanlardan ilgi bekliyorum ama bazen de ilgiden rahatsız oluyorum.

-Tek başına olmaktan korkuyorum ama kendime hissettiğim sevgi korkuyu azaltıyor (ama kendime hissetiğim sevgiyi başkalarına da göstermek istiyorum) kalabalıktan da korkuyorum.

-İnsanlarla göz teması kurmuyorum ama kedilerin gözlerinin içine bakıyorum (kediler bana göz kırpıyor)

-İnsanlara zevk vermekten zevk alıyorum.

-Aşırı utanmaz veya utangaç davranırım (mutlu olunca utanmaz, üzülünce utangaç)

Ben neyim sizce?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Narsistsin. Bende psikiyatrist tarafindan tani koyulmus narsistlik var biliyorum yani :D

0|1
    0|0
    • 3ay

En azından psikopat değilim :)

• 3ay

Sizi övebilir miyim? :)

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...