Kapat

İnsanlar neden bana saygı göstermiyor?

insanlar çok garip. en sessiz sedasız insan bile beni ezebileceğini zannediyo beni üzerimde otorite kurmaya kalkıyor. aslında durum şöyle: beni tanıyan bana olması gerektiği gibi davranıyo ama tanımayan kişiliğimi bilmiyor, beni ezmeye kalkıyo ve bana saygısızca davranıyor (demek istediğim böyle ciddiyetsiz sulu sulu davrananlar hem erkek hem kız). dış görünüşte hafif bir kız da değilim ama durum böyle. ilk izlenimim neden bu kadar kötü anlam veremiyorum. uzun boyluyum ve zayıfım acaba ondan mı (yani çelimsiz bir vücut çelimsiz bir karakter gibi mi algılanıyor acaba :D )

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• olabilir.. bende ağır insanım ağır abi baba tabirleri ile saygi gosterirler hep bana bir de yüz ifaden önemli

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ayni bensin. ezmeye calisiyolar, dalga geciyolar hep ilk tanistiklarim. herkese iyi ve saygili davraniyorum incitmemeye calisiyorum ama karsimdakiler bana bir suru sey yapiyo milletin cocugu ne arsiz ya gerci kendi kardesim bile oyle de. ben iyi davraniyorum diye salak saniyolar, dalga gecmeye calisiyolar. bizim ulkemizde bir boyle heralde. yurt disinda yasamayi cok istiyorum bu yuzden.

1|0
    0|0
    • beni tanıdıktan sonra o davranışlar kayboluyo ama bunları engellemek için kırıcı olmam gerekiyo bu da beni üzüyo işte yukardaki bir kullanıcının dediği gibi ilk kibar hareketler falan görünce ezmeye kalkıyolar sanırım :(

• ahah cok tesekkur ederiz 💝 @Keremcxx

• Rica ederim

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• Bak o dediğin olabilir (çelimsizlik olayı). Fiziksel görünümler, dışarıdan bakıldığında bazı yanlış intibalar bırakabilir.

1|0
    0|0
  • aynen benımde basıma gelıyor. sonra bir kafa gömüyorum neyse.

1|0
    0|0
    • benim kafa gömmem biraz anormal olur :D

• Senin samimi bir arkadasinla davranislarindan feyz aliyolardir

1|0
    0|0
  • Saygısızız özür dileriz

1|0
    0|0
  • Yasin ufak

0|0
    0|0
    • benle aynı yaşta olup hatta daha küçük olup ilk bakışta kendisinden çekinilen insanlar var ama

• Kibar kızlar iyidir ağzınızdan çıkacak tek küfür sadece hayvan olsun 😊 bu bile sizi çekici kılar. Sokak ağzınız yok kültürlü edeplisiniz sizi kaliteli insanlar bulacaktır bulunduğunuz ortama fazlasınız şu an seviyeniz yüksek böyle kalın

0|0
    0|0
  • gormek lazım seni bir

0|0
    0|0
  • Dişini göstermeyi bil biraz etrafındaki insanlara

1|0
    0|0
    • haklısın ama işte bu tanıdıkça oluyo ilk bakışta beni dişli görmüyolar nedense :(

• aynen de öyle :( naif olmak da dert

• Biraz daha hırçın olmayı dene, ama dozunda

• Sıkıntı senle alakalı

0|0
    0|0
  • resim olsaydı daha net bir cevap verebilirdim

0|0
    0|0
  • küçüksün daha...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ciddiyetsiz insan çok fazla koy ortaya mesafeni. Gerisini onlar düşünsün.

1|0
    0|0
  • Aynı sorunu bende yaşıyorum cidden boy ve kilodan dolayı mı acaba

1|0
    0|0
    • sen de mi zayıfsın :) belki de yiyip yiyip kilo almayan şanslı insanlar olduğumuz için kötü davranıyolar :D ama aldığım cevaplara göre bence yüz ifadesi, naif tavırlar, ses tonu, konuşma tarzı falan etkiliyor

• bakışlar falan da olabilir yani belki de dediğin gibi zayıf olduğundan

1|0
    0|0
    • bakışlarımı neye göre ayarlayacam ki bakıyorum normal :)

Yükleniyor...