Boşaniyorum arkadaşlar?

Bosaniyorum. Anlaşamadık işi yüzünden geldi gitti sürekli. Ailesi altınları aldı yardım etmedi. Bazen ben anlamadım bazen o anlamadı. Ne kadar farkliymisiz nasıl anlamamışım. Düşünce tarzımız bilr farklı. Nasıl bu hale geldik bir yılda anlamıyorum. Nasıl baş edeceğim bilmiyorum. Konuşmaya çalıştım bağırdı çağırdı. Anlamıyor sadece kendini dinliyor. Nasıl baş edicem bu durumla bilmiyorum.

Güncellemeler:
3ay Çocuk yok. Işim var.
3ay Gunce

0|0
10|40

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bu hayat kimse için üzülmeye ve kırılmaya değmez sen sadece kendini üzüyosun yıpratıyosun emin ol onun umrundaa bile olmaz aile sorunları maalesef aşılmıyo bir evliliğin bitmesi gerçekten üzücü kimse istemez ama bu evlilik iki tarafa zarar veriyosa devam etmesinin bir anlmadı kalmamıştır. İnsanın ruhu yoruluyoru artık kararı ikinci bir kez daha düşün ve hayırlısı neyse onun olması için bol bol dua et yer gök dua ile hakkınızda hayırlısı olsun..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 39

• gecmiş olsun
    bir daha düşün

0|0
    0|0
  • Evlilik düşünenlere tavsiyelerini dök bari senin başına gelen gelmiş geçmiş olsun diyebiliriz sadece

0|0
    0|0
  • Sen hala boşanmadın mı kaç sene oldu

0|0
    0|0
    • 3ay

Yok. Gel git konuşamadık bile. Sadece kendini haklı görüyo

• 3ay

Konuşma fırsatımız dahi olmadı. işten gece birde geliyo. Gündüz çıkıyo. Ayrı uyuyor.

• 3ay

Bu kararı vereceğini biliyordum beni şaşırtmadın

• Ekonomik gücün olmasaydı eğer böyle kolayca boşanmayı aklından geçirmezdin. İnsanlar sorun çıkartır ve büyütür. Sen boşanmak istiyorsan belli bir sebepten dolayı boşanmak istiyorsundur. Anlattığın sorunlar aşılmayacak sorun değil gibi.

0|0
    0|0
  • Evliliği bir çırpıda bıtırmek işin kolayına kaçmak gıbıme gelıyor. Sonrasını dusundukten sonra karsr ver

0|0
    0|0
  • boşanmak çok kötü birşey değil..
    ayrıca konuşamıyorsanız bile, uzatmanın alemi yok..

0|0
    0|0
  • Sana değer vermiyorsa mutsuzsan boşanmak en iyisi

0|0
    0|0
  • evlilik danışmanına git

0|0
    0|0
  • Boşan çözümü yoksa.. Ölüm yok ya ucunda.. evlilik kararı almadan önce iyice tanımak gercekten önemli işte

0|0
    0|0
    • 3ay

4 yıl sevgili olup 1 ay içinde ayrılan çiftlere var. Bir insan gerçekten taninibilir mi evlenmeden önce?

• 3ay

ben evlenmeden tanıdım 1 yil içinde nisanli idik.. ve 1 yil sonunda evlenmeden önce böyle yanlislarini gorfum ve ayrıldım.. biraz aile ortamina gireceksin ve birazda insan sarrafi olmaya bakio bu isler.. 4 yilda canim cicimle gecmis olamas senin hatan var sanirim.. ama parasal sıkıntılar hep olmuştur benim yeni evlenen arkadaslardan hep duyuyom

• Sen Hala bosanmadin mi?

0|0
    0|0
  • çocuık yok işinde varsa hiç düşünme yeni yeni yeniden

0|0
    0|0
  • Böyle giderse de sonu yok yıprandıktan sonra :/ karar sizin ama mantıklı olan ayrılmak gibi..

0|0
    0|0
  • Evlenmeden once hersey toz pembe olur herkesi sevdigin ugruna kirarsin ama herkes senin iyiligini istediginden dogrulari konusmustur sen o zaman gormedigin seyleri canli yasadin ve yasiyosun

0|0
    0|0
  • Yasin benimle nerdeyse bdn daha evlenmedim sen bosaniyosun cok sacmA

0|0
    0|0
  • Sağlık olsun.

1|0
    0|0
  • Geçmiş olsun tabi geçmediyse daha.

0|0
    0|0
  • Boşan gitsin benim EVİN var onunla evlen ve benim YENGEM ol

0|0
    0|0
  • hayırlısı...

0|0
    0|0
  • Hayırlısı uğurlusu olsun e güle oynaya e verdiler seni güle oynaya alak mı

0|0
    0|0
  • Hakkınızda hayırlısı olsun

0|0
    0|0
  • hayırlısı olsun cocuk olmaması guzel

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun çalışır çabalarsın senin de olur

0|0
    0|0
  • Ayril sende

0|0
    0|0
  • sağlık olsun. hayatın daha güzel daha mutlu nasıl olacaksa öyle yap.

0|0
    0|0
  • yine de iyice düşünün derim...

0|0
    0|0
  • herseyin bir hayırlısı vardır üzülme istedigin gibi olmuyorsa mutsuzsan kararından dönme

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun ama hatalariniz var karşılıklı olarak zor şeyler umarım atlatirsin hemen

0|0
    0|0
  • Bir insanla aynı evde yaşamak farklı bir şeydir. Denemen lazımdı bence.

0|0
    0|0
  • hayırlısı be gülüm

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun.

0|0
    0|0

9 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• Belki böylesi daha hayırlıdır sıkma canını. anlasamamissiniz olabilir. çocuk olmaması daha iyi olmuş. kısmet.

0|1
    0|0
  • Neyle nasil bas edicen?

0|0
    0|0
  • hayırlı olsun abla

0|0
    0|0
  • Bisaniyorsun zaten

0|0
    0|0
  • Çocuğun olmamasına sevindim arada kalan sadece çocuklar oluyor