Çocukluğunuzda hangi çizgi filmleri i̇zlerdiniz en aklınızda kalan kısımlarından bahseder misiniz?

Çocukluğumuz 1970,1980,1990 ve 2000 sonraları ve sabahları erken saatte çıkan çizgi filmlerden bahsediyorum :) aklınızda kalan çizgi filmlerin unutulmaz kısımlarından bahsedebilirsin :) Benim en çok aklımda kalan çizgi film sevimli hayalet casperdı sanırım her yerden duvardan geçebilen hayaletimiz ne hikmetse bacaya sıkışabilirdi yadırgamazdık çocuktuk çünkü hey gidi günler :) İyi geceler görüşler için teşekkür ederim :) #pilavımıkaybettim #ÇizgiFilmZamanı #AtomKarınca #NinjaKaplumbağalar #SevimliHayalet #Tvdekiçizgifilmler

2|0
9|18

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 17

• Öncelikle sorunu çok sevdim arkadaş 😀 şimdi yazcaklarım sığar umarım
    1 pokemon nerdese hiç bir bölümü kaçırmadım en çok ta her bölümde eşin pikaçuyu seçmesi güzeldi 😀
    2 trans formers gardaş ben transformersın orjinal bersiyonuyla başlamış biriyim 😀 96 lılar bilir en çok da rafçat denen o itfaiye ve oldukça dahi. robot hoşuma. giderdi tabi o zamanki imajları farklıdı şimdikinden bide başlama müziği süperdi.
    3 işte bu en önemlilerinden baybeladenin yontulmamış halini izledim ama. şimdiki baybelade serisinw gore süperdi en çok ta takaoo kinomiyayla kayının kapışmaları yanı takonun tabiriyle bastır draguuun diodu kayi de bastır duranza diodu dragunda ejderha duranzada kırmızı anka kuşu vardı ha birini unutmam gerek max kendisi tam bir sarı kafa 😀 baybeladesinin adını unuttum ama onun kutsal canavarı kaplumbağaydı vay be...
    4unutmada yu_gi_oh vardı burdada baybelade gibi bişidi ama kartlı versiyonuydu bunu çok izlemedim.
    5yugionun hemen arkasından bir kartlı daha çıktı adı duel master bunu izledim süperdi en çok hoşuma giden yanı ana karakterin babasının izinden gidip onun kartlarıyla sürekli maçlar
    Yapardı
    6power ranger var bunun pek hatırlamıom ama eskisi şimdikinden güzeldi 😀

Biraz uzadı hatta çok uzadı ya da destan oldu die yazmam en doğrusu neyse okuyanlar bilir bunları destandan ötürü kusura bakmayın artık adam süper soru sormuş😀

0|1
    0|0
  • Tusubasa, pokemon , casper , ayı yogi hatırladiklarim

0|1
    0|0
  • Bakış bani. Duff dack falan kanka. Ama en sevdiğim. Digimon ve beyblade. Birde yuri mj ne vardi kart oyunlari. Yugi yogi mu ne:)

0|1
    0|0
  • pokemonnnn garı gaçıyoooooorrr

diye müzik kısmı

0|2
    0|0
  • POKEMON - DRAGON 😎

0|1
    0|0
  • Voltran, Sevimli Hayalet Casper, Yavru Geyik, Twiti, Tom ve Jery. :)

0|2
    0|0
  • He Man tsubasa
    transformers voltron
    n. kaplumbağalar andy nin nesi var tomla Jerry
    Darkwing duck Looney tunes

0|2
    0|0
  • Tom ve jerry... O kediyi bana getirin lannnn )))

0|1
    0|0
  • Bundan biraz daha geri. Robotlar

0|1
    0|0
  • One piece izlerdim. yaklaşık 10 12 bölüm starda oynadı ama adı ' lastik çocuk' tu 2 sene önce baktım lan hâlâ oynuyor. ve 2023'te bitecekmiş. şu an 755. bölüm çıktı galiba 600 bölümünü oturdum 1 ayda izledim. Ve bitene kadar da izleyeceğim. :)

0|1
    0|0
  • Casper, Scooby Doo, Jetgiller, bir kanal her sabah üstüste veriyordu mükemmel bir seriydi benim için:) ayriyetten pembe panter

0|1
    0|0
  • Tom ve jery casper. Bayblade

0|1
    0|0
  • Casper

0|1
    0|0
  • Tom Jerry :d

0|1
    0|0
  • voltran casper he man Rodraner 😊😁