Bugün kadının biri bana kardeşini ayarlamaya kalktı ama garip bir şekilde :D?

Bugün kadının biri bana kardeşini ayarlamaya kalktı ama garip bir şekilde :D? Annemle partaydık arkadaşı geldi yanımıza kadın beni yakışıklı buldu heralde anneme oglun mu dedi evet dedi, he ben yakışıklılıları severim kardeşimle tanıştırayım seni birşeyler olur belki falan dedi. annemde daha dur işini falan kursun okulunu bitirsin falan dedi. kadında ya nolcak biraz oynaşsınlar takılsınlar hayatlarını yaaşasınlar dedi :D yemin ediyorum acayip utandım o an annemde güldü de oda şaşırdı :D kız şu an gelmiş ve kadın yarın oglunuda getir diyor anneme ne yapayım sizce? :D

Güncellemeler:
2ay :D ,
2ay qwrqwfw

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• kızı bir gör tanış konuş belli mi olur hemen evlenecek değilsin ya belki seversin belli mi olur ya da olmadı arkadaş olursunuz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 3

• bunlar tuzak olabilir kardeşim dolandırıcı çok dikkat et, yani devir kötü önce kendi uzuvlarını düşün derim

0|1
    0|0
    • 2ay

ya kadın annemin arkadaşı yani samimiler aslında ben pek bilmiyorum yanlıs olcagını sanmıyorum ama kadın biraz cılgın heralde :D

• 2ay

evlendirmeye kalkarlar hikaye bunlar boşver bence büyük oyun var bu terste bir işlik var, yamama çalışması gibi duruyo ayık ol

• 2ay

inş değildir :D :D

• kaçırma 😂

0|1
    0|0
    • 2ay

abi korkulur bunlardan ya

• 2ay

hayırlısı artık 😂

• 2ay

aynen :D

• Kız güzelse kaçırma lan :D takıl ya