Yaptığınız en büyük hainlik/kötülük nedir?

Haydi ks halkı gizli olup yaptığınız en büyük hainliği anlatma vakti en kötüye eig vereceğim.

Ben aşık olduğum kızdan ayrıldıktan sonra sırf onun için en yakın arkadaşını tavladım.

Benden ayrıldıktab 3 ay sonra manita yapmıştı bende 5 ay sonra bunu intikam olarak yaptım

Güncellemeler:
2ay Hadi melek yüzlüler dökülün bakalım :D
2ay Pembeler hala önde erkekler daha masum çıktı

0|0
15|10

En İyi Kız Görüşü

• İlkokulda arkadaşımla sınavda kağıtlarımızı değişmiştik yapamadıklarımızı yapalım diye ve sınavın bitmesine çok az kalmıştı onun doğru yaptıklarını biraz değiştirmiştim boş bıraktıklarını da yanlış cevapları işaretlemiştim çünkü her sınavda benim sırtımdan geçiniyordu :D bunu yaptığımı hala bilmiyor kötülük mü yaptım yoksa haketmiş miydi bilmiyorum ama sanırım en kötüsü bu

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• eski sevgilim bana defter doldurmuştu, 2 tane. babası uzman çavuştu. benden ayrıldıktan sonra babasına beraber çekindiğimiz fotoları bastırıp o defterle birlikte iş yerine yollamıştım. pişman değilim, o da o kadar zamanlık sevgilisini en yakın arkadaşıynan şey etmeseymiş. höh

1|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Ortaokulda kuzenim bana satış koyuyor hep sevgilisiyle görüşüyor diye enişteme ispiklemiştim telefonunu almışlardı elinden dışarı çıkma yasağı da ilan etmişlerdii oh olsun😂😂😂😂

0|1
    0|0
  • Hatırlamıyorum

0|1
    0|0
  • En yakin kız arkadaşımın nişanlısına (ki kendisi abim olur) düğünlerine on gun kala abi seni aldatiyo diyerek abimden önceki sevgilisiyle çekilmiş resmi gösterip (bana daha önce whatsap tan yollamıştı abim le nişanlı değilken ) ayrılmalarına sebep oldum

0|1
    1|0
    • 2ay

niye yaptın bunu

• 2ay

iyi de neden istemiyodun evlenmelerini bide ustelik en yakın arkadaşın adı çıkacak kadar değil diyosun bide cikarsaydin

• 2ay

hem çok mutlu olacaklardı belki senn yüzünden olmadi

• Sırf gıcıklık olsun diye düşmanımın sevgilisini çalmıştım

0|1
    1|1
    • 2ay

Malesef pek cafcaflı olmamış bu

• Ortaokulda beni sinir eden kızı lavaboya kitlemiştim 😈

1|1
    0|0
  • Kalp kırdım

0|1
    1|0
  • Arkadaşım sevgilisini aldatiyordu. Arkadasimin face şifresini sevgilisine vererek ogrenmesini sağlamıştım. pismanim :/

0|1
    0|0
  • Küçükken kavga ettigim kuzenimin ayakkabisinin icine solucan, orumcek, sümüklü bocek doldurmustum 😄

0|1
    0|0
    • 2ay

Psikopaaaaat kızlar gerçekten kötüsünüz he :D

• 2ay

Valla kızlar bastırdı gidiyo erkeklerde tık yok melek olan bizlermişiz, sizi gidi şeytanlar :D

• 2ay

Ahahah 😄 ay ben cok fenaymisim zayen reddetmiyorum yani 😄

• yok öyle bşi

0|1
    0|0
  • Kardeşimi yalnız bıraktım

0|1
    0|0
  • Dövmek

0|0
    0|0
  • Kendimden vazgeçmem kendime yapmış olduğum en büyük kötülük.

0|1
    0|0
  • yok yaa

0|1
    0|0
  • birinin kalbini Cok feci kirdim Ama tabi ozaman kücüktük istemeyerek olduöyle bir beddua etti ki hala cekiyorum 🙄 Oda zaten intikamini aldi 😒 😞

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Üniversitede okurken kız arkadaşım yoktu liseden bir kız arkadaşla öylesine konuşuyorduk kimdn öğrendim bilmiyorum kiz ta liseden beri beni seviyormuş birgün bir elimde bulasik bir elimde telefon onunla konuşurken yalnizligin da yaptigi etkiyle seni seviyorum deyip pat diye yüzüne kapattim yaklaşık 3 ay acmadim sonra birşey olmamiscasina konusmaya normal arkadaş gibi devam etti ama pismanliktan yerin dibine girdim begenmiyordum dugununde gördüm prenses gibi olmuş zalımın gızı

0|1
    0|0
  • Sigaraya baslamam kendime yaptigim en buyuk kotuluktur

3|1
    0|0
  • Arkadan vurmuyorum kimseyi.

0|1
    0|0
  • Gizli, açık, sanal veya gerçek hiç böyle bir işim olmadı.

0|1
    0|0
  • Kendime sürekli iyiyim iyiyim birşeyim yok cok iyiyim dedim bir yıl sonra aynaya bakamaz duruma geldim.

0|0
    0|0
  • bisikletle karinca ezmistim of ya cehennemde yancam 😥

0|0
    0|1
  • ilk okulda tebeşir çalmıştım

0|1
    0|0
  • İylilik

0|0
    0|0
  • Hainlik yapmadım.