MUSALLAT OLDU HAYATIMA?

bir adam hayatıma musallat oldu, 21 yaşında başka şehirde evde tek yaşayan üni. öğrencisiyim. bir adam var o da 24 lü yaşlarda, gayet yakışıklı yani francisco ya benziyor birsürü kız bulabilir ama yok kafayı bana takmış eve güller gönderiyor boğazda yemek teklif ediyor arabayla yolumu kesiyor, seni istiyorum diyor kaç kez reddettim olmaz bir ilişkiye başlayamam (eskiden baya acı çektim bu konuda) anlamıyor, iyi kalpli biri polise şikayet etmek istemiyorum ama... bende bilemiyorum ne yapacağımı geçen bir konuşayım dedim birden öpmeye çalıştı , kalktım ağlayarak eve gittim , geceleri garip sesler duyuyorum artık eve mi geldi diye, bunu ona anlatamıyorum çaresiz kaldım ne yapabilirim? :(

MUSALLAT OLDU HAYATIMA??

0|0
11|12

En İyi Erkek Görüşü

• nush (nasihat) ile uslanmayani etmeli tekdir (azarlama), tekdir ile uslanmayanin hakki kötektir (dayak :) )

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• hangi şehirde yaşıyosun üzülme :)

1|0
    0|0
  • Tabii ki polis. Iyi biri olsa boyle davranmazdi.

0|0
    0|0
  • uyar baktin olmuyo mecbur şikayet ediceksin

0|0
    0|0
  • Polise soyle

0|0
    0|0
  • Senin gotunu kaldıranı düdüklemek lazımda...

0|0
    0|0
  • Guzel senaryo film olur

0|0
    0|0
  • İyi senaryo :D

0|0
    0|0
  • Şikayet et.

0|0
    0|0
  • bir çay için gerçekten böyle bir olay varsa tabi kii. Ama egon için yazıyorsan canın cehenneme.

0|0
    0|0
  • Tüh napsak ki

0|0
    0|0
  • yatağa atmak istiyor sen iyi biri sanıyorsun?
    bu hikayeye hayran kalanlar, olayı göremeyenlerin alayı zengin tecavüzcü bekleyen kezbanlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Seni resmen taciz etmiş bence en kısa zamanda polise şikayet etmelisin unutma ki daha ileri de gidebilirdi allah korumuş

1|1
    0|0
  • iyi biri zorla opmeye calismaz ve taciz etme.

0|2
    0|0
  • yurda çık

0|0
    0|0
  • Bu durum korkutuyosa seni şikayet etmekten baska caren yok

0|0
    0|0
  • Wattpad hikayesi gibi geldi ama neyse. Eğer gerçekten böyle bir durum varsa şikayet et en mantıklısı.

0|0
    0|0
    • 3ay

wattpad mi? en son 16 yaşımda okumuştum sanırım, uyduracak bir nedenim yok malesef :\

• 3ay

O zaman dediğim gibi şikayet etmen en mantıklısı.

• Hayranlikla okudum😳😞

0|0
    0|0
  • Nişanlıyım dşye yalan atabilirsin belki o zaman peşini bırakır bir yakınım oyle yapmıştı ya da yasın iyi zaten belki ciddi bir ilişkiniz olur ilerki zamanlarda şans vermek istersin belki ne guzel

0|0
    0|0
  • tabiki polise git. seni böyle rahatsız etmeye urkutmeye ne hakki var?

0|0
    0|0
  • Beni böyle seven olsa keşke ya

0|0
    0|0
  • Hayallerde yasiyor kezzy

0|1
    0|0
  • Polise sikayet edebilirsin acırsan o sana acır

0|0
    0|0
Yükleniyor...