Kendinize örnek edindiğiniz kişi var mı?

Bir çok insan kendisine büyük işler başarmış ya da popüler olmuş herhangi birisini örnek alıyor. Sizin örneğiniz kimdir?

0|0
19|22

En İyi Erkek Görüşü

• Sabit bir kişi yok ama iyi diye tabir edilen insanlar vardır ya hani sosyal sorumluluk projelerinde hep ön saflardadır yardım etmeyi sever öyle tip insanları hep kendime örnek almışımdır bu dünya da hala iyi insanlar var bence

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• Atatürk var

2|0
    2|1
  • şu an günümüzden bahsediyorsan Hanniba dizisindeki başrol Mads Mikkelsen (Hannibal Lecter)'ı örnek alıyorum. Çünkü adamın sanatsal ruhu haraketleri davranışları yürüyüşü konuşması vs vs 4/4 lük mükemmel bir adam :)

1|0
    0|0
  • var
    fghjjj

1|0
    0|0
    • 3ay

Kim olduğunu da deseydin iyi olurdu ama karışmıyoruz tabi..

• Örnek olarak almamız geren ama maalesef alamadığımız Peygamberimiz var bizim. İnş. bir gün kendimize rehber ediniriz Peygamberimizi.

1|2
    1|0
  • Harvey Specter

1|0
    0|0
  • Emre Tilev Ertem Şener spor muhabiri ya da spikeri olmak istiyorum

1|0
    0|0
  • Alparslan Türkeş Atatürk ve yeni nesilde Sinan oğan

1|0
    0|0
  • idolum kanuni sultan süleyman ama yapabilirmiyim bu devirde onun yaptıklarını o ayrı dava :D

0|1
    1|0
  • sylvester stallone , sebebi rocky filmini kendisi yazmış. bu zamanlarda da zor şartlar yaşamış ama pes etmemiş..

0|0
    0|0
  • Kişilik konusunda her ne kadar örnek alınacak kişiler olsa da ben her zaman kendim olmuşumdur ama mesela basketbolda örnek aldığım birçok oyuncu var

0|0
    0|0
  • Kendim

0|0
    0|0
  • Kendim :D

0|0
    0|0
  • Dedem

0|0
    0|0
  • Hz muhammed mustafa s. a. v Abdullah öcalan selahaddin demirtaş

0|0
    2|2
    • 3ay

İbnemisinlansen

• 3ay

Zaten kürtleri anlıyor olsaydınız ne savaş olurdu nede asker polis ve gerilla canlarını kaybederdi sorun bu kürtleri anlamamanız bu faşistlik öyle damarlarınıza işlemişki sağlıklı düşünemiyorsunuz bile siz anlamıyorsunuz diye özgür olmak isteginden vazgeçemeyiz şuraya yazıyorum birgün bizleri anlıyacaksınız pkk anlıyacaksınız önder öcalanıda ne zaman anlarsınız biliyormusunuz silahlı gücümüzle özerklik sağladıgımız zaman bizi artık yenemeyeceginize kaanat getirdiginiz zaman özerkligin önüne geçemeyip dünyanın en güçlü ülkeleri kürtlerin özerkligine onay verdigi zaman keşke bunu silaha gerek kalmadan anlasaydınız kürtler insan öldürmekten keyif almıyor mecbur bırakıyorsunuz düne kadar kürdün kürt demesi tehlikeli diyordunuz daha sonra kürtçe klip çekmek televizyon açmak tehlikeli diyordunuz peki nerede tehlike kürtlerin özgürlügünden neden bu kadar korkuyorsunuz kürtler özgürleşirse çok güçlenir türkleri ezer diyemi demekki kürtleri tanımadınız bu sizin önyargınız

• 3ay

Sen hangi özgürlükten bahsediyorsun zaten özgürsünüz siz kimsenin sizi dışladığı yok bunu kendiniz yapıyorsunuz birde hala önder öcalan diyor öcalanı seveyim teröristsin terörist yandaşısın insanlar sizin gibi şerefsiz köpek pkkya destek veren kürtleri sevmiyor bunu hala anlayamadınızmı kürtlükle alakası yok be herif. Ermeni yahudi tohumları sizi kandırmaya devam ettikçe ülkemizde huzur bulamazsınız siz pkk lı teröristler ve yandaşları ve inşallah tek bir pkklı kalınmaması için sizi kökten soyunuzu kurutmak lazım işkenceler etmek lazım madem ülkeni beğenmiyorsun teröristin hadi ordan git kardeşim herif ülkemizden TÜRKİYEMDEN git bu ülke size kalmayacak bu vatan için canını veren askerler şehitler olduğu sürece nefes aldırmayacağız size Ülkemizde yaşamaya hakkın yok. Benim temiz ADAM GİBİ ADAM kürt kardeşlerimin sırf sizinle aynı gruba dahil olması ve kürtlerin dışlanmasına tahammül edemiyorum sizin gibi piçkuruları yüzünden onlarda dışlanıyor

• kendim D:

0|0
    0|0
  • şu bir gerçek kimseyi örnek almam

0|0
    0|0
  • Erdal Beşikçioğlu

0|0
    0|0
  • İzzet Günay

0|0
    0|0
  • Bill Gates

0|0
    0|0
  • sahin ka adam filim sektörünün tek yıldızı ya tek basına sektörü sırtladı götürüyo türkiyede 😂😂😂😂😅🔫

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 18

Yükleniyor...