Arkadaşlar bir yuva benim yüzümden yikilacak yardim edin ne yapicam?

bana sulanan ve her fırsatta benimle yatmak isteyen bir Yengem var olay su bugün öğlen saatlerinde tüm aile il dişina gitti ama ben ve Yengem hariç calisiyoruz yarin is var diye kaldik is yerinden izin alamadik neyse saat 7 oldu normal evin icindeyiz yengemle oturuyoruz aksam yemeği yedik ve ayrı odalara geçtik saat 10 du uyuduk saat 1:30 da uykudan uyandim wc m geldiği için bir baktim ciplakim ve Yengem bana sarmaş dolac bir şekilde uyumuş hemen yengemi uyandirdim noluyor ne yaptin sen dedim biraz eğlence yaptik senle dedi ben imle nasil olduysa birlikte olmuş fazla bisi hatirlamiyorum ne yapicam yardim edin abime söylersem. boşanırlar soylemesem vicdan azabi cekiyorum ben istemedim uykulu halimde yapmis bu isi

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Bu nasıl uyku bilmeden hap falan mı içtin

1|0
    0|0
    • 3ay

vallahi birşey hatirlamiyorum sadece bir kaç şey aklımda zaten yemeğin tadi bozuk tu ilaç katmis olabilir ama uyandim bu nasil bir is

• 3ay

Yorumsuz vallahi ya Allah beterinden korusun

En İyi Erkek Görüşü

• allahtan yengen enişten olsa gece gece...

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• eger yazdigin gercekse cok tuhaf bir durum olmus acikcasi

0|0
    0|0
    • 3ay

peki benim ne derdim var ki kalkip buraya yalan biseyi soru yapım gerçek be keske yalan olsaydı

• 3ay

ne yapicam fikir verir misin düşün düşün deli olucam

• 3ay

fikir vericem vermesinede elinde kanit yok, boyle bir kadindan hersey beklenir emin ol. kalkip abine anlatsan neler uydurur bakalim hakliyke haksiz durumuna dusersin, acaba diyorum hic caktirmadan biseyler yapsan nebliyim kanit toplasanda ondan sonra abine bahsetsen cunku er ya da gec bahsetmelisin, kendini abinin yerine koysana ne kadar saf salak yerine konulmus gibi hissedersin. ve ustelik kardesin bundan hic bir sekilde bahsetmiyecek

• bida sik bence nolcak

0|0
    0|0
  • O iş olduguna emin mısın belki sen oyle san dıye yapti

0|0
    0|0
    • 3ay

iyide herşeyi hatirlamiyorum ama benim üstüme oturduğunu sonra zevk sesleri falan hatirliyorum

• 3ay

bir fikrin var mı ne yapmam hakkında

• 3ay

İki ucu boklu degnek yok valla

• Boşansınlar söyle sen

0|0
    0|0
    • 3ay

2 cocuklari var of ulan of bu ne dir. basima geldi

• 3ay

Öyle kadından hayır gelmez. Tez vakitte bitmesi daha hayırlı.

Erkekler Ne Diyor 3

• bir kadın kocasının kardeşine bunları yapabiliyorsa sölediğinde emin ol ayrılmazlar ona neler anlatır neşer yapar suçlu sen olursun...

0|0
    0|0
    • 3ay

orasi doğru bende fikir almak için soru sordum var mı bir fikrin

• 3ay

Zayıf bir noktasını bul tehdit et veya ona bir oyun oyna videoya çek veya onunla aynı evde tek başına bulunma bu seferlik bu olayı sakla

• sendede nasil bir uyku varmiş arkadaş

0|0
    0|0
  • Vurmaya devam

1|0
    0|0
Yükleniyor...