Laik cumhuriyetle mi yönetilmek isterdin yoksa şeriatla mı? Hngi partiyi tutuyorsunuz? Siyasi ideolojiniz nedir? Anket?

Partinizi, ideolojinizi vede son olarakta anketteki şıkkınızı yazın sırayla. Benim bir partim yok. Artık akepeyi tutmuyom. Akpli değildim sadece inada destekliyordum. Ama daha desteklemiyorum. Sinan Meydanı dinledim ve daha akpyi tutmuyom. Partim yok benim. Türk Milliyetçisiyim ideoloji olarak ben laik cumhuriyet diyorum. Yaşasın Atatürkün Laik Cumhuriyeti.

• LAİK CUMHURİYET
    72% (21)68% (21)70% (42)Oy Ver
  • ÜMMETÇİLİK ŞERİAT
    28% (8)32% (10)30% (18)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
3ay Ben Atatürk aşığı biriyim. Ben bugünün chpsini zerre sevmem. Ama chpyi sevmiyom diye akpyi tutacak halimde kalmadı. Akp cemaatler tarikatlar olmalı diyor bu ülkede. Yaşasın Laik Cumhuriyet. Lail bir ülkede polise başörtüsü getiriliyor yaa kamuda
3ay Bundan böyle chp ruhumu doldurmadığı için akpyi tutacak halim yok. akp saidi nursi denen kişiyi savunuyor. dincilik yapıyor. Her yerde dincilik yapıyor. Tarikatlar cemaatler olmalı diyorlar bu ülkede

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• Laik bir ulke. Seriat olsada bu ulke ayaklanir

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• LAİK CUMHURİYET

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Laik Atatürk çü Cumhuriyet le yönetilmek

0|0
    0|0
  • İki şıkta saçmalık devam 👏🏼👏🏼

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Şeriat, sadece İslam dinine göre yaşamayı emreder. Zaten herkes kendi şeriatını kendi uygularsa islam dinine göre yaşamayı başarabilir. Laiklik tüm insanlığın huzuru için var olmalı.

0|1
    0|0
    • 3ay

La kardeşim okumuyor musun ben de laikliği savundum. İsteyen kendi şeriatını kendine uygulasın.

• Allah ve Resulü ne diyorsa onu derim. İsteyen eksilesin. Cumhuriyet Hulefai Raşidun yani halef ve reşid yerine geçecek olgun kişinin seçimi. Laiklik avrupanın soyguncu papazlarına tepki olarak doğup gerilimi azaltınca tekrar kiliseler güçlendi. Bizim bu kadar uç sorunlarımız yok. Laikliğin nimetlerinide görüyoruz örneğin feto gibi iğrenç tarikatleri önlüyor. Demem o ki birşey değişecekse faydamıza olsun yoksa değişmesin.

0|0
    1|0
  • Şeriat ne alaka yaw :D tutturnuşlar şeriat öyle bir ihtimal yok muhalifler uydurmaya bayılır:)) oku sinan meydan ı Aferin

0|0
    0|1
  • Şu 1930 lardaki atamın kurduğu ülkenin laikliğini istiyorum.

0|0
    0|0
  • chp dindar partiyse akpye oy vermek lazım

0|0
    2|1
  • hele ki kadınların şeriat demesini hiç anlamıyorum

0|0
    0|0
  • Laiklik inanç özgürlüğün temelidir. Laiklikten az sapmaya kalktılar. Ülke kıyametin eşiğine geldi

0|0
    0|0
  • Aslında şeriatla yönetilmesini isterim fakat türkiyede şeriatı uygulayacak kim var? Cübbelimi uygulayacak erdoğanmı hüküm verecek? Bu arada chpliyim :))

0|0
    0|0
    • 3ay

hahahaha. seninde benim gibi eşin benzerin bulunmazmış. ben akpden kopamıyorum bu soruyuda yazdınüm pişman oldum yaa. ama sinan meydanda iyi bir adam. ne kadar atatürkü çok sevsemde akp biraz terste olsa yinede ruhumda akpye değilde tayyibe sevgim çok yaa

• 3ay

Ben tayyibi hiç sevmiyorum ama :)

• 3ay

hahaha. bak şimdi iyi dinle beni. ben siyasetin hastasıyım siyasetin uzmanıyım. ben Atatürkü çok aşırı severim. kardeşim ben bugünün chpsini hiç sevmem. chplilerdende haz almam. chplilerin çoğu gominiyist, kürtçü olmasa alevicilik yapıyor. bugünün chpsiyle Atatürkün alakası yok inan bana. ben turancı, türkçülerle kafa yapım bir. ülkücü MHP demiyorum türkçü turancı diyorum. ülkücüler gibi düşünmem. gelelim bu Tayyip konusuna. ben öyle yobaz biri değilim. dinci ve dindarda değilim. hatta islamıda öyle çok sevmem. Ama Ben Tayyipi çok seviyorum yaa. Milliyetçi, Zeki, Dürüst, Mert ülkeyi düşünen biri. avrupaya, amerikaya boyasını verir. Realist ol sende. Tayyip olmasa bu Türkiye bu kadar güçlü olur muydu. dolar sadece bizim gibi bir Ortadoğu coğrafyasındaki bir ülkede 2.95 lira. yanlarındaki ülkelerde tomarla kâğıdı verecende 1 dolar alacan. suriye lirası ırak dinarı

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...