Eşim beni terk etti boşanma olur mu?

Bir yıldır evliyim eşim 2 ay evde kaldı, ev üstünde olduğumuz için cinsel hayatımız olmadı, evi terk etti, ayri ev istiyor maddi durumdan dolayi çıkamıyorum. 10 aydır babasinin evinde bosanma davasi açtım esim kabul etmiyor eve alacaksin ya da kira cikalim diyor sizce bosanir mıyız

Güncellemeler:
3ay Güncel
3ay Yok mu bilen biri

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Boşanırsınız.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Boşanırsın ama tek taraflı olduğu için süreç uzar
    Kadınlar lafa gelince ask sevgi önemli der fakat cinsellik , sabır gibi konularda sınıfta kalır bazıları
    Dişini sıkmayacak kadar sabirsizsa boşanman en hayırlısı olur. Olayı hakime anlatırsan seni hakli bulacaktır

0|0
    1|0
    • 3ay

Umarım öyle olur. Saol kardeşim beni anlamışsın

• 3ay

Kafani yorma , parayı rahatı seven kadın bugün olmasa yarin canini sıkardı bazen bastan bitmesi daha iyi

• 3ay

Param yok huzurum var. O nerede huzur buluyorsa orada olsun. Kendi seçimi saygı duyarım. Bende en bastan kopsun dedim ilerisi olmaz onun icinde en iyi bu olacak eminim

Kızlar Ne Diyor 1

• Eşin haklı ama boşanmanın daha iyi Allah o kadına daha iyi bir eş nasip etsin

0|0
    0|1
    • 3ay

Bende onu temelli ediyorum. Umarim daha zengin daha iyi birine denk gelir. Allahtan en büyük dileğim budur

• 3ay

Soran arkadaşa da Allah iyi günde kötü günde beraber olacak es nasip etsin
      Kadına da zengin

Erkekler Ne Diyor 1

• ev üstünde nedemek?

0|0
    0|0
    • 3ay

Ailemle yasıyorum demek

• 3ay

davayı açan sensin ama boşamam diyosun?

• 3ay

Mesaj attı bosamam diye dedim. Yani mesaj atan o

Yükleniyor...