Abazaların baktığını bildikleri halde açık saçık foto paylaşanları direk engellemekle iyi mi yapıyorum?

Kolyem nasil diye soruluyor kafam kadar meme çıkıyor , bilekliğim nasıl diye soruluyor yine kafam kadar meme çıkıyor
Nasılımı engelledim ama başka kısımlara da atmaya başlamışlar bazı sapık bayanlarımız
Ben de engelliyorum direk , soruma yazmalarini istemiyorum bile onlar nasıl erkeği direk abaza diye yargiliyorsa ben de onlari abaza diye yargılayıp engeli basarım haksız mıyım?

Güncellemeler:
2ay Şimdi bu soruyu okudu o sapık kızlar ve kuyruk acısıyla olay yerinden uzaklaştılar sanırım 😒👊
2ay Günceelllll

2|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Olum Afedersin ama bn öyle kızlara direk olarak kaşar diyorum çünkü öyleler bazen bu aptallar yüzünden kizliktan utanıyorum

0|1
    0|0
    • 2ay

Ben kaşar dersem geri kafalı yobaz olurum (!)
      İşlerine geleni söyleyen beyinsizlerden nefret ediyorum be , sırf azcık tipimiz var diye sulanip konuyu cinsellige getiriyorlat

• 2ay

Yuuuhhh Bana 60 yaşında nene sarkmıyo şükür 🙈
      Kızlara daha fazla yaziyorlar tabi biliyorum çok iyi yapmışsın 👍👍 profilim gizli bulamazlar faceden 😎

• 2ay

Yani bak bn neler çekiyorum yabi sadece sen değilsin 😂 sadece snap kullaniyom onu kullanmayi henüz bilmiyorlar en azından ☺

En İyi Erkek Görüşü

• helal bize yapilani sende onlara yap bende yapıyorum lisede bir tane Abaza kız vardı çıkma teklifi etti herkezin içinde kabul etmedim öyle kaldı kız bazen yanlız kalmak daha cazip geliyor insana

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...